Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 nappal ezelőtt voltunk...

6 nappal ezelőtt voltunk együtt párommal babát tervezünk. Mai nap fehér szagtalan krém szerű váladék jelentkezett mire utalhat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk aki egy világjárvány kellős közepén, és egy világháború küszöbén babát tervez...az tényleg nem tudom, mit érez.
2020. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy ha nem szeretnél reagálni normálisan pozitívan akkor miért nem gorgetsz tovább miért kell le ragadnod és negativitast sugározni...

Mar a járvány előtt terveztük a babát és hogy még jobbat felcsesszelek eu. Dolgozó vagyok igen és még is... Most aztán menetben szégyenlem magam elsulyedek meg egyébb dolgok csak mert te ezt így látod.

2020. márc. 23. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmire nem utal azzal kapcsolatban, amit hallani szeretnel. A baba erdekeben nem artana kicsit eltolni a teherbeesest.
2020. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de 😵😵😵😵, remélem csak kamuztad, hogy eü dolgozó vagy ennyire semmi tudással.


Semmit sem jelent.

2020. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Ne foglalkozz ezekkel a senkikkel, szerintem tök jó, hogy babát vállaltok!! Mire megszületik, addigra vége lesz ennek az őrületnek és rátok amúgy se veszélyes.


Ha EÜ-ben dolgozol, nem tudod megkérdezni egyik kollégádat erről? Amúgy én is azt gondolom, semmit nem jelent.

2020. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván az agyatlanra fogsz hallgatni. Nekem aztán igazán tök mindegy, hogy cseszed el az életed. Hogy a gyerekét is - hát az engem, az ismeretlent jobban érdekel, mint téged. De te vagy a jani :)
2020. márc. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Mivel cseszné el? Én is eü dolgozó vagyok, konkrétan orvos, és most teszteltem a múlt héten pozitívat. Más kérdés, hogy már megbeszéltük, hogy halasztjuk pár hónapot, ha most nem jön össze, de olyan nagyon azért nem bànt, hogy mégis 😂
2020. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem lehet, hogy most van az ovud? Bár az átlatszó szokott lenni, nem krémszerű.

6 nappal aktus után, ha össze is jött az embrió, még nincs olyan hormonális hatás, ami megvàltoztatná a hüvelyváladékot.

2020. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem beágyazódás körül volt ilyen folyásom. Akkor még nem tudtam, hogy mi történik, mert biztos voltam benne, hogy ez a hónap nem sikerült. Én minden "hülyeséget" feljegyzek a mensinaptáramba (WomenLogPro) és utólag visszanézve pont a beágyazodás körüli 3-4 napban volt ilyen + a jobb petefészkem szurkált. Rá egy hétre pozitívat teszteltem. Azért vedd figyelembe, hogy ez nem törvényszerű, ha nálam ez volt másnál közel sem biztos, hogy jelent bármit is.
2020. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!