Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Nem...

5 hetes terhes vagyok. Nem rég tudtam meg viszont dohányzom. Napi 3-4 szívok. Az lenne a kérdés hogy ha csokkentem addig amíg teljesen le tudom tenni tudok ártani a babának?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
A kevés is árt, de ha csak így megy ez van. Próbáld meg minél előbb lerakni. Boldog babavárást!
2020. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mennyire árt ha mondjuk 4-5 nap alatt le teszem és utána már nem gyujtok rá?
2020. márc. 30. 16:18
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
4-5 nap miatt nem kell aggódnod, csak tényleg tedd le :)
2020. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Le teszem. 100%.4-5 nap alatt le tudom tenni az biztos.
2020. márc. 30. 16:20
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Én ahogy megláttam, hogy pozitív a teszt nem gyújtottam rá. Mondjuk én volt, hogy napokig rá sem gyújtottam, de max 2-3 szál volt a többi is. Viszont szerintem az agy egyből átáll, hogy innentől nem csak magam miatt vagyok felelős. Nálam legalábbis így volt, nem kell nem is hiányzik. Szerintem apránként leszokva nehezebb. Kitartást!

Nagyjából én is 5 hetes vagyok amúgy. 🙂

2020. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne rinyalj, tedd le, mas is meg tudja tenni egy pillanat alatt. Csak el kell dönteni, mi a fontosabb. Tapasztalat, naoi fél dobozrol tettem le azonnal nullara.
2020. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért utolsó válaszoló. Nem rinyalok csak tudod aki dohányzik 15 éve annak nem megy egyik pillanatról a másikra és napi 1 doboz simán elment eddig már igenis nagyon szó hogy napi max 4 5 szálat szívok. Nem a kotekedest kértem de mindegy. Mindenkinek más a szervezete valaki le tudja tenni egyből valaki nem...
2020. márc. 30. 17:13
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló. Nekem volt olyan hogy el döntöttem le teszem de ugy nem ment így viszont hogy csokkentem a szálakat minden nap így egyszerűbb nekem. Azért kérdeztem hogy 4-5 nap alatt kárt tudok-e tenni a bababan vagy nem mert sajnos kell az a 4-5 nap nekem
2020. márc. 30. 17:15
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Én vagyok az 5-ös válaszoló.


Nekem van ismerősöm aki konkrétan az utolsó napig simán elszívott 1-2 szálat naponta. A gyermek azóta 5 éves és egyenlőre semmi baja. Egyenlőre.

Én nem mernék kockáztatni.

Ettől függetlenül ezzel a pár nappal nem gondolom, hogy kárt tehetsz benne, de sosem lehet biztosra tudni sajnos.

2020. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanazt írnám én is csak finomabb stílusban. Azonnal le kellene tenned, mert szerintem most hatalmas motiváció az, hogy a babád fontosabb mint a függőséged. Amúgy is sokaknál ha beüt a hányingeres korszak, nem kívánják már. Talán te is szerencsés leszel. Ha nem, kérj segítséget a védőnőtől, mert minél tovább húzod a leszokósdit, annál nagyobb veszélyben a baba! Boldog babavárást és kitartást kívánok!
2020. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!