Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok a volt Máv...

Tapasztalatok a volt Máv Kórházról? Aki ott szült, ott fog szülni? Akinek volt fogadott orvosa, akinek nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én ott szültem lassan két éve! Bent voltam vagy 8 hetet szülés előtt, és után is. Nagyon jó volt, én mindennel meg voltam elégedve. Bár kora babám lett, szülészetről nincs tapasztalatom,mert a patológián maradtam, de nagyon figyelmes, kedves volt mindenki. Most néztem a sotén a szülészetet, hát inkább szülnék egy hegyoldalba mint ott.

Orvos: Volt is meg nem is fogadott orvosom. Igazából ha nincs bent a fogadott dokid, akkor is maximálisan foglalkoznak veled, és még jó fejek is :),hát még a nővérek! Akármilyen bajom volt,éjszaka, hajnalban,vasárnap,soha nem utasítottak el,mindig ugrott akár a nővér, akár ügyeletes doki. Egyszer levittek éjszaka a szülőszobára (ami gyönyörű), ott is tök kedvesek voltak pedig hajnali fél 4 volt :)

Tehát én csak ajánlani tudom!!

2010. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


szió, ezt a kérdést én írtam ki, azóta már a fiam is megszületett ott. A végén ott vannak a tapasztalataim, ha info kell (mit vigyél, mi a rendszer, stb) nyugodtan írj!

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem, fogadott dokival. Szép élmény volt, szuper szülésznőt fogtam ki. CSak jó tapasztalataim voltak.
2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!