Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha irigy vagyok a...

Normális ha irigy vagyok a bátyámra, mert nekik kislányuk lesz, nekünk meg fiunk?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi a sztoriban. Nagyon szerettem volna hogy kislányunk legyen, ez volt mindig is a vágyam. Biztos fura, de nagyon szeretgetős, ölelgetős, érzelgős vagyok és mindenki szerint egy kislány nagyon illett volna hozzám. A fiamat is fogom nagyon szeretni, de minden rokon, ismerős azt mondja, hogy azért a fiukat nem szabad annyira szeretgetni, mert férfi képet kell nekik adni, hogy ne legyenek olyan muják mint amilyen én vagyok. Rokonaim mind szeretettel de keményen fogják a fiaikat. Nem láttam még, hogy ölelgetnék őket vagy mondanák hogy szeretik őket. A lányokkal már másmilyenek.

A feleségem és a bátyám felesége egyszerre lettek terhesek. Ők fiut akartak volna, mert bátyámnak a mániája ez a “kis trónörökös” dolog, mi meg kislányt, mert a feleségem meg ilyen hercegnős típus, aztán pont fordítva lett.

Pénteken tudtok meg a nemeket és azóta irigységet érzek ami nagyon csúnya és gonosz dolog. A feleségem sírt is. Egy darab szrnak érzem most magam hogy lányt akarnék és úgy érzem mintha megtagadnám a kisfiamat.

Más is volt így? Meg fog ez változni később? Valami tanács?


2020. ápr. 5. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz (online) mielőtt megszületik. Valahonnan hozod ezt a kényszert, hogy a fiúkat nem szabad ölelgetni.

Egyrészt kiskorában pont olyan bújósak, mint a lànyok, pubertásnál meg ugyanúgy elhúzódnak.

Másrészt

2020. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs. Másrészt Te leszel számára a férfiminta, az összes komplexusodat elraktározza valahol, még azt is, amiről Te se tudsz.
2020. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát kritizál a családod, hogy muja vagy. És neked az a problémád, hogy nem lányod lesz, és nem azon agyalsz, hogy hülyékkel miért kell tartani a kapcsolatot egyáltalán?

Ráadásul nem fogod úgy ölelgetni a fiad, ahogy szeretnéd, mert ezek a hülyék azt mondják, hogy akkor ő is olyan muja lesz, mint te.


A tanácsom az, hogy ne tartsd olyanokkal a kapcsolatot, akik rosszat tesznek neked!

2020. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a rokonokra és szeretgesd a fiadat ugyanúgy mint egy lányt. A rokonaid fiaiból lesznek majd a tipikus szexista állatok akik előbb kapnak szívrohamot, mint hogy kimutassák az érzéseiket, mert az b*zis.
2020. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi férfi gyengéd és van bátorsága kimutatni az érzéseit. Nem távolságtartó és kemény.

Aki ezt nem így látja, az nem férfias, hanem gyáva, de veszettül!

2020. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutatások bizonyítják, hogy minél elfogadóbb, kedvesebb és törődőbb egy apa a fiával, a fiú felnőve annál férfiasabb jegyeket mutat a nők megítélése alapján.
2020. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 khniki ***** válasza:
100%
Fiú ide vagy oda, egy kisbabát, kisgyereket igenis babusgatni, ölelgetni, puszilgatni kell. Nemtől függetlenül.
2020. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamint homoszexuálisokkal végzett interjúk alapján megállapították, hogy a rideg apai viselkedés miatt is lehet vonzó számukra egy férfi szerelme.
2020. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

"A fiamat is fogom nagyon szeretni, de minden rokon, ismerős azt mondja, hogy azért a fiukat nem szabad annyira szeretgetni, mert férfi képet kell nekik adni, hogy ne legyenek olyan muják mint amilyen én vagyok."


Hányadik században élnek?

Nekem.van egy lányom és egy fiam (ő a kisebb).

Ugyanúgy szerethetjük őket. A férjem is babusgatja. A fiam csinál "fiús" dolgokat is. Bunyózik az apjával, autókkal játszik stb. De a nővére babáival is tud finoman bánni.


A fiam egy kis szőke herceg, igazi bújós kisfiú. A feleséged is el fog olvadni tőle, ettől ne féljetek.

2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves ne legyél olyan idióta gyökér, mint a rokonaid, és merd szeretni a fiadat! Olvasni is rossz volt, hogy nem szabad mondani neki, hogy szeretlek, meg nem szabad puszilgatni. De igen, sőt, kell! Pontosan ugyanúgy, mint egy lányt. Nekem lányom és fiam is van, semmi különbséget nem tettünk ilyen téren. Se az apjuk, se én. Ne nyomorítsátok meg érzelmileg azt a gyereket.
2020. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!