Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legapróbb mozgás is beleszám...

A legapróbb mozgás is beleszámít a 10 magzatmozgásba? (NST)

Figyelt kérdés
Ma megyek másodszor és már 1 hete figyelem,de néha nem tudom eldönteni,hogy az a pici megmozdulás számít-e. Meg mi van akkor,amikor folyamatosan mozog. Az soknak számít vagy egynek? Várnom kell 1-2 másodpercet a mozgások között és az a következő?
2010. júl. 27. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

hát ezt én sem értem teljesen. én is közel egy hete csinálom de én sem tudom mi számít egy mozgásnak. de szerintem ha naponta többször bejelentkezik és aktívan mocorog akkor nem lehet gond,így konkrétan nem is számolom csak nagyjából figyelem hogy mennyire aktív.nekem reggel délután meg este is nagyon aktívan jelzi hogy jól van ezért nem számolom csak figyelem.

boldog babavárást!


32 hetes kismami

2010. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A folyamatos mozgást egynek kell venni. És igen jól tudod várnod kell egy kicsit a következőig. Én már egy jó ideje (9 hete) csinálom, az orvosom tájékoztatott, hogy hogyan is kell számolni.

Boldog babavárást.

39 hetes kismama

2010. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!