Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen gyakran szexeltetek,...

Ti milyen gyakran szexeltetek, mikor teherbe estetek? Mi elég aktívak vagyunk, napi 1-2-szer szoktunk, de mindenhol azt írják, hogy inkább 2 naponta kéne. Azért így is van esély vagy inkább fogjuk vissza magunkat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Kedves,idős nőgyógyászom mindig azt mondja,hogy ha gyerekek akarsz,minden nap kell szexelni. :) de ne muszájból, amennyi jól esik,nem kell rágörcsölni. Mi annyit nem.szoktunk,mert sokszor váltott műszak miatt 3 napig se látjuk egymást, de én pontosan tudom,hogy mikor a babánk megfogant,mikor volt. Tudtam,hogy kb.félidős vagyok,mindketten hulla fáradtak voltunk,de mondtam a páromnak,hogy most kell egy gyorsat meet idő van. :D rá 2 napra szintén így ment.

A lényeg,hogy élvezetből szexeljetek,és ha akar jönni az a baba,akkor fog. :)

2020. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Elvileg 2 naponta termelődik friss sperma, ezért írják a 2 napot. :) de szerintem abból nem lehet baj, ha naponta együtt vagytok.
2020. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira mindegy


Mi az elsőt nem terveztük, csak egyszer nem védekeztünk és kész is lett a gyerek, a második precízen megtervezett volt, így a kezdő hónapban először ciklus közepén voltunk együtt védekezés nélkül, aznap 2x aztán rá 2 napra 1x, többet nem is és elég volt

2020. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Most akkor az a kérdés, hogy hány naponta érdemes ágybabújni a hálótársunkkal, hogyha babát szeretnénk


vagy az a kérdés, hogy terhesség alatt mennyi időnként ajánlott ágybabújni a kedvesünkkel, hogy ne ártsunk a babának?

2020. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi is sűrűn szexeltunk és teherbe estem.
2020. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon rá akartok koncentrálni, akkor nézzétek ovulációs teszttel, hogy mikor van ovulációd. Nagyjából, ha rendszeres a ciklusod, akkor nagyjából mindig ugyanakkor lesz.

Próbáljátok meg, hogy az ovuláció előtt 1 vagy két nap szünet, és amikor jelez a teszt, akkor lehet, illetve a következő nap, vagy rá két napra.

2020. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon aktívak voltunk. :) Mi is volt, hogy naponta többször is együtt voltunk. Soha nem figyelgettem a testemet, hogy mikor van ovulációm, csak akkor voltunk együtt, amikor vágytunk egymásra és az együttlétre. 7. hónapban jött össze a kisfiunk. :)
2020. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A két napontát azért írják, hogy így biztos beleessen a peteérés is. Viszont ritkán, ha kicsit kevesebb a spermaszám, a túl gyakori szex is lehet hátráltató, ez esetben pedig pont azt szokták javasolni, hogy időzített legyen az együttlét ovulációra és előtte 3-5 nap önmegtartóztatást gyakoroljon a férfi. Szóval ez a kétnaponta csak egy általános tanács azon kezdőknek, akik esetleg nem szoktak olyan sűrűn együtt lenni és fogalmuk sincs, mikor kéne :)
2020. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Amikor a nagy fogant, akkor pont évfordulóztunk, elutaztunk 2 hétre, hát mint a nyulak... 😅 A második a szokásos heti 3-4 alkalom volt, a negyedik is. A harmadiknál annyira hullák voltunk éppen, hogy a havi 3-4-nek örültünk. 🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a hónapban összesen 2x voltunk együtt, a nagynak épp jött pár foga. Mégis sikerült.
2020. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!