Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Patrícia névnek jó becézése...

A Patrícia névnek jó becézése a Panni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A Panni nem ennek a beceneve, szóval nem megszokott, de nyugodtan hívd ahogy akarod.
2020. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem hallottam még senkit, aki így becézte volna a Patríciát. De szerintem nyugodtan becézhetitek így, ti döntitek el, vagy majd ő, hogy hogyan legyen szólítva. De igazából akkor már egyszerűbb lenne eleve Pannának vagy Annának elnevezni.
2020. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A Patrícia név nagyon tetszik nekünk, de a hozzá tartozó becenevek egyáltalán nem.
2020. ápr. 12. 22:59
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nyugodtan szólíthatjátok így, mondhatjátok másoknak, hogy ti így becézitek... vagy ne becézzék, mondják ki teljesen a nevét! Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiknek hosszú nevük van, mégsem becézik őket, mert a becézési formájuk nem tetszik nekik.
2020. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Miért becézbéd Panninak ha egyszer Páti-nak becezik az két különböző név....
2020. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Annak becézed, aminek akarod.

A csoportokba járt egy kislányt, akit Szofinak hívtak, de Almának becézték a szülei és az Alma névre hallgatott.

2020. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek Patríciát, akit Patrinak, Patinak becéznek, Pannit még nem hallottam becenévnek.
2020. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
A Patrícia jó név, kár lenne elrontani a béna Pannival - amúgy akár Krisztinek is hívhatod, senkit nem fog érdekelni
2020. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Dorina vagyok, a családon kívül senki nem becéz, mert elég bénák az én lehetséges beceneveim is. Ti úgy szólítjátok ahogy akarjátok, ő lehet kitalál magának valamit, vagy menet közben ragad rá valami ahogy hívni fogják a többiek, ezen kár agyalni
2020. ápr. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Úgy becézitek, ahogy akarjátok, de Patríciát tényleg hülyeség lenne Panninak. Miért nem tetszik a Patri becézés? Vagy akkor adjátok a Panni vagy Panna nevét. De mindenképpen olyant érdemes, ami minden formában tetszik.b
2020. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!