Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg pozitív, vagy csak...

Ez tényleg pozitív, vagy csak káprazik a szemem?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm ha meg nézitek és válaszoltok rá!


2020. ápr. 15. 14:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez most délután készült
2020. ápr. 15. 14:26
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Káprázik a szemed.
2020. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egyértelmű a két csík, gratulálok!
2020. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fel sem tudom fogni , köszönöm szépen!🙂
2020. ápr. 15. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Most őszintén ennek mi értelme megint? Két csík pozitív nem? Mi ebben a nehéz? Vagy megint egy gratuláltatós kérdés??
2020. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem , csak oly hihetetlen számomra sosem történt még Velem ilyen
2020. ápr. 15. 14:33
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez annyira egyértelmű. Most gondolj bele, mi lenne, ha mindenki kitenné ide az első pozitív tesztjét? Evvel lenne tele a gyakori...
2020. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Én már ezeket unom.
2020. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindig nullára vagyok pontozva ezeknél a kérdéseknél de pont nem érdekel. Egy jobb képességű szobanövény is el tud számolni nagyjából kettőig, mint leendő anyuka remélem neked is megy. Értem hogy örülsz, hogy hihetetlen, hidd el, átéltünk ezt már páran. De nem bírom felfogni, hogy miért nem elég neked a férjed, családod gratulációja? Szükséged van rá egy rakat vadidegentől is? Akkor tessék: GRATULÁLUNK, ÉDESANYA LESZEL!
2020. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Abszolút nem , nem tudok róla ,hogy muszáj mindenkinek Vászolnia. Nyilván akit zavar az tovább lapoz,ahogy én is . Nekem is vannak itt olyan kérdések amiktől falnak tudnék szaladni,de nem hurrogom le ,csak nem válaszolok.ennyi tegyen igy mindenki! De ha már válaszoltál köszönöm. Elhiszem hogy mindenki ugyan így örült,de nem mindenki egyformán éli meg. Ennyi. Semmi rosszat nem tettem ezel senkinek. Szerintem.
2020. ápr. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!