Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet (12 het korul)...

Hogyan lehet (12 het korul) kitapintani a terhesseget?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Tapintaniii?!
2020. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos várandós vagy, és nyomkodni akarod a babát? Vagy csak azt hiszed negatív tesztek és mensi mellett is terhes lehetsz?
2020. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Legelső válaszoló vagyok, amit töröltek...látom nme csak én nemértettem a kérdésedet meg, úgyhogy kérléek fuss neki mégegyszer, mit szertnél te nyomkodni?
2020. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 honapja kesik, esemeny utanit vettem be, negativak a tesztek. Csak 2 het mulva tudok elmenni nogyogyaszhoz. Azt olvastam, hogy ilyenkorra kezzel ki lehet tapintani valahogy a terhesseget, ezert kerdeztem.
2020. ápr. 18. 00:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nme lehet kitapintani szted ha kilehetne minek a teszt? Az esemeny utani meg nagy adag hormon felboritja ahormonhaztartast de tegnap v tegnap elott leirtuk, miért nem hiszel nekunk? Miért kell minden nap ugyanazt megkérdezni? Üdv szintén legelső voltam...ja és ha ilyen buta vagy, ne szexelj!
2020. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Megint egy okos, aki azt hiszi, hogy az eseményutáni egy cukorka, és semmi hatása nincs a szervezetére azon kívül, hogy mégsem lesz baba...
2020. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A szülész-nőgyógyász tudja maximum kitapintani a megnövekedett méhet, de ő tudja mit kell érezni, és mit szabad ilyenkor...
2020. ápr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Felpuhul a méh, azt tapintja ki a nőgyógyász.

Te azt nem érzed!

2020. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász tudja azt kitapintani, hogy nagyobb-e a méhed, mint alapjáraton. Ha nem vagy nőgyógyász, nem fogod tudni, mihez kellene viszonyítani, ha meg felnyúlkálsz magadnak, az az előbbi miatt nem csak felesleges, de veszélyes is. Vegyél egy tesztet, már a legolcsóbb is biztos választ ad ilyenkor.
2020. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, 2 hét múlva megyek nőgyógyászhoz

3 tesztem negatív, de olvastam hogy egész sok nőnek nem mutatja ki valamiért...

2020. ápr. 18. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!