Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesznek belőle fájások?

Lili980909 kérdése:

Mikor lesznek belőle fájások?

Figyelt kérdés

Egesz nap erzem a Keményedést! Megfurodtem már 4kor, egesz nap pihentem szinte, es furdes ota erzem rendszeresen.az egesz hasam bekeményedik, lennt fáj,és elhuz a derekamig..

Most mérem a 2.at az applikácion, mert 7-10percenként jönnek...de nem erosodik,gondolom nem szülök de nemtudom mennyire normális ez,vagy mennyi ideig lehet normális. Elég kellemetlen, a hasam alja már inkabb faj. Kb 30-40 mpig tartanak. Elso baba, fogalmam sincs ezekrol de ez nekem soknak tunik. Ujra megfurodtem szuleszno tanacsara. Nem multak de nem is erosodtek. Azt mondta biztos nem huzom a vegeig innentol barmi lehet. Nyákdugot még nem lattam tavozni. Erdekelne hogy masnak is volt ilyen? Mi lett belole? Ha a baba nyomná magát az nem ilyen lenne ugye? Ezek tuti jóslók.félek hogy majd nem ismerem fel az igazi fajasokat. Hetek ota vannak ilyenek, de ilyen sűrű még nem volt. 37+2 vagyok. Ki meddig huzta ezzel? Hanyinger is tarsul mellé 2 napja.


2020. ápr. 18. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanigy kezdödött egy szerdai napon és csütőrtök estére váltak rendszeresé a fájások,péntek reggelre szűletett meg a 2 ik lányom.Kőnnyü szűlést kivánok😁
2020. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nekem nem jóslónak hangzik.


Szerintem te épp vajúdsz, csak elhúzódik kicsit.

Ha 5 percenként lesz 1 perces fájás, mehetsz be.

2020. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De annyira meg nem fáj és nem erősödik, habár már kimelegszek ha jön..gondolom jobban kéne fájnia nem? 4ora ota megy ez, es nem rendszerezodik.kb 7-10perc ugyanúgy.érdekes.
2020. ápr. 18. 20:30
 4/15 Encianyu ***** válasza:
Szia. Nekem szerda este fél 7 kor kezdődtek ilyesmi fájásaim. Másnap reggel fél 8 ra volt idő pontom nstre. Ott is azt mondták ezek csak jóslók,pedig már elég erősek voltak de rendszertelenek. Haza küldtek. Délelőtt 9 kor szóltam apának jöjjön haza munkából , megyünk szülni. Mire el indultunk a kórházba addigra 5 percesek voltak és jó erősek. A nyákdugó van akinél csak szülés előtt távozik. Nekem olyan fél 10 körül ment el. 12:40-kor meg született a kislányom ☺️. Gratulálok és jó egészséget nektek🙂
2020. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, köszi szépn! :)
2020. ápr. 18. 20:34
 6/15 Encianyu ***** válasza:
100%
Én is ettől féltem, hogy majd nem ismerem fel a rendes fájásokat. Nővéremmel beszéltem, neki van már 2 gyermeke, hogy nekem így fáj a hasam, de nem rendszeres. Ő is azt mondta vajúdok, nem hittem neki. De aztán másnap dél előtt valóban éreztem, hogy menni kell, mert ez már az a fájás.
2020. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem nem jóslónak tűnik.

Én az első babámmal 19 órát vajúdtam, végig 5-7 perces fájásokkal, de azok keményen erősödtek is. Mi újság azóta?

2020. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ugyanaz mint eddig. Nem múlik nem erősödik.mászkálok, forgolódok de semmi. A hasam jobb oldalán lennt szurkál most még az társult hozzá. Kiváncsi leszek reggelig mi lesz. Nem tudom hany orankent erosodnek ha igaziak, vagy milyen gyorsan kellene surusodnie ezeknek. :/
2020. ápr. 18. 20:59
 9/15 Encianyu ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Én egész éjjel így voltam, néha bele aludtam, de aztán hajnal 3 tól nem volt maradásom az ágyban. Igazán erősebb majd 10 órával a kezdete után lett. Onnantól kezdett sűrűsödni és erősödni. Kitartás 🙂. Ha rá támaszkodsz valamire előre hajolva mikor fáj akkor csillapodik kicsit? Én egyébként baromi erős mensis görcshöz tudom csak hasonlítani.
2020. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonym34 ***** válasza:
Nekem ugyan igy kezdödött egy vasarnapi napon reggel 5.-tol aztan estere sokkal jobban fajt be is mentem a korhazba de mivel egy centit se nyiltam ezert hazaküldtek... aztan ez ment egesz hetfö delutanig es onnan mar sokkal jobban fajt es 5 percenkent fajt es csak kedd delutan 15:06 perckor született meg a kislanyom 😍☺️
2020. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!