Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kriston torna terhesség...

Kriston torna terhesség alatt? Többilent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kriston féle intim torna gyakorlatokat várandósság alatt is alkalmazhatom? Igaziból másfél éves a kisfiam most vagyok 22hetes a hugival. Lent’ eléggé megviselt a szülés a férjem sosem mondana de én érzem és állandó rossz érzést kelt bennem mikor együtt vagyunk. Most szeretnèk a terhesség alattis tenni, hogy rosszabb ne legyen, könnyebb legyen a kitolás és persze utána is folytatni. Kriston intim torna dvd t készülnék megvenni. Valaki tapasztalat illetve meddig végezhetem?


Köszi ha válaszolsz!!



2020. ápr. 21. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, lehet terhesseg alatt is! Annyi hogy hanyatt fekvő pozicio helyett oldalt fekve vagy négykézláb kell csinálni a gyakorlatokat. Ha meg tudod oldani szerintem érdemes elmenni egy tanfolyamra, nagyon jol meg lehet ugy tanulni, hogy az egyes gyakorlatoknal mire kell figyelni.
2020. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!