Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítsen kérlek, volt...

Valaki segítsen kérlek, volt valaki úgy, hogy 2 napja késik neki a vérzése?

Figyelt kérdés

Egy hete olyan érzésem van, mintha neg akarna jönni, vasárnap extrémebb akkora kellett volna megjönnie nem jött.

Azóta a jobb oldali petefészkem érintésre érzékeny, plusz ha felállok bele húzódik.

Mi lehet ez? 👀 Terhességi teszt negatív.



2020. ápr. 21. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Simán lehet baba a dologban 😊 Nekem 6 nap késés után is negatív volt a teszt.. Aztán elmentem nőgyógyászhoz, ő közölte, hogy babát várok. Azt mondta, valószínűleg később fogant így azért nem mutatta ki a teszt. Szerintem várj vele 1-2 napot, aztán ismételj. Szurkálódás nekem is volt🙂 Jó egészséget! 18 hkm
2020. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan szurkálódás🙈 már van egy fiam amúgy császáros voltam, es ez nagyon durva feszítő érzés ha felállok a petevezetékemnél😑 Érzem valami nem oké, holnap megyek házi orvoshoz beutalóért sürgősségin fogadjanak😑. Fogalmam sincs, lehet a császármetszés miatt érzem így, ha terhes is lennék?
2020. ápr. 21. 14:07
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Mi lehet ez?😅Semmi!Majd megjon.Nekem volt h 5 napot keset,tutira vettem h.terhes vagyok.Aznap mikor csináltam a tesztet megjott.Mondtam dokinak,azt mondta hogy ez teljesen normális,hogy 5 nappal hanarabb,vagy később jön meg mint szokott.Semmi jelentősége nincs!
2020. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak van ha érzem, hogy fáj, vagy ciszta vagy valami.. Utolsó ha neked nem volt még ilyen fájdalmad minek írsz?
2020. ápr. 21. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Felfáztál!Igyál cickafark teát.Dee folyton van ilyen,de nem írom ki,mert itt senki nem látnok.És pláne nem beszélem be hogy terhes vagyok!Ha annyira aggódsz menj orvoshoz!
2020. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na honnan tudhatnám ha sose voltam felfázva. Például ez is lehet igen, köszönöm.
2020. ápr. 21. 14:44
 7/14 A kérdező kommentje:

Igy utána olvasva a felfazasnak, nem csíp.

Mit gondoltok miért irtam ki? 👀 🤣 A googlet szétturtam már. És senki nem beszéli magának be, hogy terhes, de lehet ez is 🤦‍♀️ nem vedekezek🤷‍♀️.

Na mind1.

2020. ápr. 21. 14:48
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Első kommentelő vagyok, azt nem tudom, hogy a császár miatt érzed e 🤷‍♀️ De jól tetted hogy kérsz beutalót 😊 Esetleg reggel tesztelt hatha mutat valamit
2020. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teszteltem és negatív, hát szerintem teljes más van a képben 😔 majd ma kiderül ma mi a probléma.
2020. ápr. 22. 06:39
 10/14 saci0518 válasza:
0%

Nekem is ebben a hónapban késett, de egy egész hetet. Teszteltem, negatív lett, aztán pár napra rá meg is jött.

Olvastam több helyen is, hogy az egész korona szitu miatt elég sok nő stresszel, és a stressz általában közrejátszik, ha késik a vérzés. De egyetértek a felső válasszal, esetleg később is próbálj meg egy tesztet csinálni, néhány nap múlva!

2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!