Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baj?

Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés

1 hét múlvára nem várom, és van két gyerkőcöm, a nagy 16 kg, a kicsi 11. Szerintetek ha összejött a baba akkor nem baj ha ennyit emelgetek egész nap? Tudom hogy még be sem ágyazódott rendesen, meg minden de azért biztos ilyenkor is befolyásolhatja már valami. Ezért félek.

És azért napjában többször fel kell emelnem a 16 kg.os gyermekemet is ágyba,etetőszékbe stb.. a kicsit meg még hordoznom is kell..


2020. ápr. 22. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Még csak nem is vagy terhes.
2020. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az oke,írtam is hogy tudom hogy még be sem ágyazódott, de ha jól tudom,ilyenkor szokott elkezdődni a beágyazódás!
2020. ápr. 22. 12:48
 3/7 Horaires ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, hiszen csak a megszokott aktivitásodat végzed. :)
2020. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem lesz semmi baj. Inkább az lehet probléma, ha két ilyen pici gyerek mellé még egy újszülött is lesz.
2020. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet engem is le pontoztok,de igaza van az utolsónak. Nagyon nehéz lehet két kis gyermek mellett még egy pici baba is. Nem azért mert teher,hanem ellátni őket, külön külön foglalkozni velük. És ez nem csak egy hét ,hanem évekről szól. Én biztos várnék vele egy két évet még. És ezt nem rossz indulatból mondom, hanem segítő szándékkal,de mindenki maga dönt.
2020. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én sem rosszindulatból írtam, nem értem, miért kellett lepontozni. Talán fáj az igazság.
2020. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem akkor irtottam ki egy csomó nagyra nőtt tuját a kertben, fűrészeltem, cipeltem, emeltem a nagy ágakat, semmi bajon nem lett. Nos, terhes vagy?
2020. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!