Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ereztetek a melleteken is...

Ereztetek a melleteken is amikor pozitiv lett a teszt? Vagy milyen valtozast tapasztaltatok

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit a mellemen. Meg sehol. Csak egyszerűen kimaradt a menzeszem.
2020. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak PMS tüneteim. Illetve egyszer hirtelen megszédültem durván, miután felálltam a székből. Vissza kellett ülnöm.

Ami még feltűnt, hogy brutál jól esett egy-két étel. Azóta is a számban van az ízük, pedig nem vlmi spéci fogásokról van szó😁

2020. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Először semmit. 2 hét múlva, amikor 6 hetes voltam, kezdett el brutálisan fájni és nőni.
2020. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél az elejétől fogva legazívesebben letéptem volna a melleimet annyira fájtak. A másodiknál nem volt annyira vészes.
2020. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a mellbimbóim voltak érzékenyek, de nagyon.
2020. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, semmit. Annyi tünetem volt mindegyik várandósság alatt, hogy nem menstruáltam, nőtt a hasam és mozogtak a babák.
2020. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. A mellbimbóim rendesen fájtak.
2020. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész mellem fájt, de mensi előtt is szokott, így akkor még nem volt gyanús. A menses reggelén teszteltem, mert valahogy ereztem, hogy ez "más" hónap. Nem volt csokiehetnékem és a mensi előtti idegbeteg énem sem jött elő. Csak a mellfájdalom volt, ill. iszonyatosan izzadtam (ami azelőtt nem volt, es meg is maradt szülesig ez a tünet).
2020. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legelső tünet mind a kétszer a mellfájdalom volt, pár nappal elmaradt menstruáció előtt. Sosem fájt a mellem ezért is gyanakodtam. Másodjára már tudtam, hogy ismét baba miatt fáj. :)
2020. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg el nem kezdtem szoptatni a melleimnek semmi köze nem volt az egészhez
2020. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!