Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjuk el a terhesseget...

Mikor mondjuk el a terhesseget a szuloknek? Mar 3-4npja hogy halvány pozitív, nem sokat erõsodott a csík

Figyelt kérdés

Holnap elszeretnenk mondani, egyreszr anyak.napja is es igy egy plusz meglepii lenne.

Vagy varjunk az ultrahangig..?


2020. máj. 2. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát én még biztos nem mondanám el, ha csak egy halvány teszt van. Ebből még bármi lehet. Akkor mondanám, ha már lenne szívhang is. De lehet még s 12 hetet is megvárnám, ha kibírnám.
2020. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképp várjatok a szívhangig vagy a 12. hétig! Én elmondtam szüleimnek korábban, mert veszélyes munkakör miatt nem dolgozhattam és ez feltűnt nekik. Az volt a reakció, hogy jó lenne, de mi van, ha baja lesz és egyáltalán biztos-e a dolog? Szegények végig izgultak az első genetikai ultrahangig. Akkor jobb lett volna odaállni eléjük képpel és kiscipőkkel :)
2020. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én legalább azt megvárnám, míg az orvos is megerősíti a terhességet.
2020. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
En is megvarnam amig a doki azt mondja h valoban terhesseg.
2020. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Én is megvárnám, amíg az orvos megerősíti, hogy valóban állapotos vagy.
2020. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Eszünkbe nem jutott várni, a szüleink tudtak minden terhességéről, arról is, ami vetéléssel végződött. Ez nem államtitok, ők a legszűkebb családunk.
2020. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mi is alig varjuk mar h elmondjuk.

Bízok abban h rendbe lesz majd a babával..

Ez csak egy hír , ha ugyvesszuk 12het utan is sokaknál elmegy a baba..

Igaz halvány a csík de sokkal erossebb mint 4nappal ezelõtt.. es a hasamba a köldökömnél kicsit erzek vmit neha..

2020. máj. 2. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha közeli kapcsolatban vagytok és úgyis megosztod vele örömöd, bánatod, anyukádnak el lehet mondani azzal, hogy ne kürtöljék szét a távolabbi rokonságnak.

A köldöködnél biztos nem érezheted, még csak max. 1 mm :)

2020. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ertem.. ok
2020. máj. 2. 10:34
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk "könnyű" dolgunk van, a vírus miatt most nem megyünk haza semmiképp, és ez nem olyan hír, amit üzenetben akarunk megirni szóval biztos hogy meg várjuk a 12 hetet.
2020. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!