Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek attól néha, hogy...

Nem féltek attól néha, hogy ha elmentetek táppénzre, esetleg történik valami a babával, és utána mi lesz a munkahellyel meg ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Bennem néha felmerül ez a félelem, 8+5 hetes vagyok, már két hete táppénzen vagyok.
2010. júl. 28. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a munka lesz az, ami miatt aggodni fogsz, ha valami tortenik a magzattal.
2010. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben annak idején a dolog, de szerencsére nem lett semmi baj. Engem nem tudtak volna visszavenni, hamar lett a helyemen más.
2010. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bennem is volt ilyen gondolat,a terhességem alatt,de én ugy fogtam fel h pont azért vagyok táppénzen,h ne legyen semmi baj.(veszélyeztetett voltam,mint később kiderült).Arra gondolj hogy most a babáért mindent.
2010. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ne adj Isten lenne valami a babával, a munkahely lenne a legkisebb probléma szerintem. Az sem lenne jó ha a munkahelyeden történne valami a babával. Akkor mindig arra gondolnál hogy mi van ha a stressztől, és ha otthon lettél volna akkor ilyen nem történt volna.

De ne is gondolkodj ilyeneken. Nem fog történni semmi. Pihensz, és várod a kis csöppséget. Boldog babavárást!

2010. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bettnya ***** válasza:

Szia!

11.hétben vagyok és több mint 1 hónapja táppénzen. Már vettek fel a helyemre embert, szóval nekem nincs visszaút.

Talán egyszer átsuhant az agyamon, hogy mi lesz, ha mégsem.. és ahogy volt ki is vertem onnan gyorsan! Pedig előtte sokat kerestem, mire találtam.

DE! Nincs az a szuper állás, ami miatt aggódjon 1 kismama, és feleslegesen idegesítse magát!

Nem szabad erre gondolni, csak a babócára és semmi baj nem lesz! ;)

Boldog babavárást! :)

2010. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Biztos nem lesz semmi baj, csak néha azért megfordul a fejemben.
2010. júl. 29. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Én is táppénzen voltam a 6. héttől kezdve. 36 hetesen meghalt a babám. Utána 6 hétig szülési szabadságon voltam, majd mentem vissza dolgozni, pedig az én helyemen is voltak addig. Milyen munkahely ahova nem vesznek vissza?
2010. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a kérdést :), én is ezen rágódok sajnos mostanában,de a többieknek igazuk van nem szabad erre gondoljunk.Kedves előttem író,sajnálom ami veled történt.Mi történt megkérdezhetem?
2010. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrétan nem tudták mi történt, mert egészséges volt a baba. Valószínű a köldökzsinór szorult el a kis kezén és lábán.

DE ne gondolkodjatok ilyenen, pozitívan kell hozzáállni!

Nekem a 4. gyerekem lett volna, s azóta született már kisfiam, nála minden rendben volt!

2010. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy valamit nem értek: a terhesség nem betegség, ergo miért kell csak a terhesség ténye miatt táppénzre menni? Persze, ha valakinek problémája van vagy veszélyeztetett az tiszta sor, első a baba, de csak azért, mert kiderül babát vár valaki...


17 hetes

2010. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!