Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan felhelyezèse után...

Utrogestan felhelyezèse után kb 1 óra múlva enyhén barnásan kifolyik?

Figyelt kérdés

Nálatok is így távozik vagy ez még visszamaradt alvadt vér?

Mindig a felhelyezès után van ez.

Nem tudom eldönteni, hogy esetleg ilyen a kapszula színe,ha megolvad vagy ez vér lehet-e?


2020. máj. 8. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A kapszula fehér, és legalább 3 óra kell hogy felszivodjon, addig feküdni kéne, mert így nem hat semmit és azért barnazol
2020. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napi három alkalommal kell használnom és minden felhelyezès után 1 órát fekszem,de ahogy felkelek 1 óra után, kifolyik.
2020. máj. 8. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Többet feküdj. Én úgy csináltam anno, hogy felkeltem hajnalban 3kor felraktam, mentem vissza aludni, legalább 4 órát fekve voltam. Aztán délben szintén legalább 2 órát fekvő helyzetben, majd lefekvés 8kor, utána nem mozogtam. Több idő kell neki mint 1 óra, az kevés, nem tud felszívódni
2020. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Kaáli intézetben azt mondták nem kell feküdni utána ha felnyomom. Azt is mondták, hogy lehet pici barnázás. Viszont a nőgyógyászom azt mondta ez nem normális, mert ez vért jelent belül. Kb hülyének nézett amikor azt mondtam ez normális nekem azt mondták. Nekem hematómám volt azért barnáztam. Feküdni kellett utána folyamatosan. Amikor elmúlt a hematóma akkor már nem volt semmi barnázás utána.
2020. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A mèhnyaknál nekem is talált egy mini hematomát,de még csak azt se mondta,hogy pihenjek,feküdjek,de persze magamtól is próbálok a lehető legtöbbet vízszintesen feküdni.

Eleinte pisiléskor wc papír picit barna volt, azért is rohantam orvoshoz és ez szépen pár nap alatt kezdett megszűnni illetve ez maradt vissza,amit írtam,hogy a kapszula felhelyezèse után minimálisan látok barnát,de aztán megszűnik a következő kapszuláig.

Remélem szívódik fel és ez megszűnik végre .

2020. máj. 8. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Feküdj akkor sokat ha hematómád van mert az meg is nőhet. Ne is emelj nehezet. Nekem sajna elég nagy volt így rutascorbint is enni kellett, meg kórházban feküdni. De nekem elég sok barnázás volt, meg néha véres is. Az jó ha jelenleg ilyen kevés neked, de ha piros vagy sok lesz akkor sürgősen menj kórházba.
2020. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondta a dokim, hogy feküdni kéne. Ha 3 órát fekudnek minden felhelyezes utan es az egyiket mondjuk lefekves elott tennem fel, az is napi 14 óra fekvés.

Amugy mire vegigfolyik a huvelyfalon, szerintem nagyjabol fel is szivodik, azert eleg kremes, tapad valamennyire, csak a segedanyagok folynak ki.


Egyebkent nekem is barna, ha kifolyik, de van, hogy feher. Szoval biztos veres, amikor barnas. :-/

2020. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!