Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom, az...

Második babámat várom, az elsőt kb 16-18 hetesen éreztem, most 19+2 napnál járok de nem érzem. Volt így más is? Oly sok embertől hallottam hogy a másodikat hamarabb érezni, de eddig semmi és idegesít.

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A másodikat később éreztem
2020. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Horaires ***** válasza:
Én sem éreztem hamarabb a másodikat, furcsálltam is. Elsőt 18.héten, másodikkal meg úgy volt, hogy 17. héten egyik este TALÁN egy nagyon pici mozgás (nem voltam biztos benne, annak ellenére, hogy már tudom mit kell érezni), utána vagy egy hetet kihagyott, gyakorlatilag a 19. héttől mondhatom hogy érzem... 21. héttől mindennapos. Engem is idegesített, már kb a 14. héttől tükön ültem, hogy na, mindjárt, mindjárt! Erre fel semmi. :)) Nekem az az egy ötletem van, hogy mivel lazább maradt a hasam, amiatt nem éreztem hamarabb.
2020. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Függ az elhelyezkedestol is. Első hátsó falon tapadt kereken 18 hetesen éreztem másnap már a párom is.

Második mellső fali volt 20 hetesen éreztem, a férjem csak 22 hetesen.

2020. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Izabella220 ***** válasza:
Nyugi én az elsőt kb 21 hetesen éreztem. A másodikat is kb 20hetesen amire biztosan azt mondtam hogy ez a baba.
2020. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legelőször 15. héttől éreztem néha napján hullámzás/simogató érzést, majd egyszer egy konkrét rúgást. 19. héttől pedig szinte minden nap éreztem a köldököm körül a mozgást (amit láttam is), de ez mellett remegő/idegrángáshoz hasonló érzést, azt hogy a húgyhólyagomon szórakozik, de ezeket legfőképpen akkor, mikor ilyen változékony az idő, mint például mostanában. Nekem mellsőfali a méhlepényem, ezért is érzem még olyan kis gyengén, de azért érezhetően. 24 hetes kismama vagyok. :)
2020. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, most 20+2 hétnél járok, és érzem már de nem mindig..meg csak a nagyobb rúgásokat...
2020. máj. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!