Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség alatt citromos...

Lehet terhesség alatt citromos vizet inni? Te? Kávé? Ti mit isztok?

Figyelt kérdés
Limonádé cukor nélkül...párom midnig azt készít nekem, küldönben nem bírnék magamba tuszakolni másfél liter folyadékot....
2010. júl. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman...csakhogy mindenki mas. Nekem pl. savam lesz tole. En tejet es vizet iszom olykor malnaszorpot.
2010. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Citromot lehet.

Tea kávé már nem annyira jó de napi 1-1 pohár nem káros.

2010. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg zöld teát, limonádét, rostos üdítőt, bodzaszörpöt ittam, már vízundorom volt a végére:)

egy-egy kávé, kóla is becsúszott kb. hetente, egyedül energiaitalt és alkoholt nem ittam. semmi baja a babámnak, már 4 hónapos!

2010. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, sőt a kezdeti hányingerre nagyon jó, de nekem is savam lesz tőle és kb az egész másnapot végighányom.


eát is lehet, csináld gyengébbre, vagy Rooibos tea. Kávé is mehet napi egy-kettő max, én egy kapuccinot iszok, de az nem folyadék, mert a kávé vízhajó!

Egyél napi szinten levest, sok lédús gyümölcsöt, joghurtot, az is hozzásegít a napi folyadékbevitelhez!

2010. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Én ásványvízet iszom, szeretem. Néha narancslét. Banánturmixot:) Teát ittam, nagyon keveset.

Annyira megkívánom a kávét néha és a cola-t, de nem merek inni, főleg cola-t nem, az tényleg nagyon káros. De kávét lehet iszom valamelyik nap, bűnözök, beülök egy kávézóba:)

2010. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet. Citromos vizet (ha bírja a gyomrod), annyit ihatsz amennyi jól esik, a lányomnál is ezt ittam ha nem ásványvizet, és most is, mert nagyon jó az émelygésre nekem.

Teát én csak gyümölcsteát szoktam inni ami csak gyümölcsöt tartalmaz, semmi koffeint vagy teint. (pl Millford) Ebből is nyugodtan lehet inni, amennyit bír az ember.


Kávé. Én csak a ricorét -ami csökkentett koffeintartalmú- szeretem, így abból ittam 1-2 bögrével, vagy a 3in1-ben kávékat (2-3-t egy nap). De lefőzött kávéból is lehet inni 1-1 csészével, ha nem magas a vérnyomásod.


Boldog babavárást!

2010. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert az elmúlt 1 évben amúgy is ezt iszom. A Millford-ot is nagyon szeretem, meg gondoltam a gyömbérteára és savmentes citromosra (ami nem filteres, hanem szárított). Kávét csak reggel iszom egy fél pohárral.
2010. júl. 29. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Teát nem szeretem, napi 2 gyenge tejeskávét iszom, folyadéknak pedig citromos vizet, limonádét, málnaszörpöt, narancsszörpöt vagy vizet, mikor mit kívánok.
2010. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a citromos vizet tudom meginni, cukor nélkül, jóóó citromosan! :) Sok benne a C-vitamin, és a hányingert is csillapítja!
2010. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!