Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg kicsi a baba?

Tényleg kicsi a baba?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltam magándokinál 30 hetes uh.-on. Megijesztett hogy pici a baba, és menjek vissza 2-3 hét múlva hogy ránézzünk... nagyon aggódom, főleg hogy ha baj van miert csak 2-3 het mulva szeretné latni legkozelebb? Kézzel írta a kiskönyvembe a méreteket, amit kitudok olvadni leírom nektek.

BPD 76

FL 55

AC 238

Voltak valakinek hasonló adatai és rendben volt minden a babával?


2020. máj. 15. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ez alapján méreteit tekintve átlagos

2020. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

meg ez alapján is

[link]


nézegess neten, de a méretei alapján teljesen rendben van elvileg.

32 hetes terhesen kell egy 2.genetikai uh-t csináltatni nem lehet hogy arra hívott vissza?

2020. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bár én nem magán dokinál voltam, többször engem is rémisztgettek ezzel -azzal. Azt hiszem, hogy 35 hét körül mondták nekem, hogy 1500-1600g a kisfiam, tehát nagyon kis súlyú, előtte hogy találtak valamit a fején. Utóbbit egy másik UH cáfolta, előbbiről pedig csak annyit, hogy rá két hétre szültem egy egészséges 2950g-os babát :)

Mikor ijesztegettek, végig mondogattam, hogy nem hiszem, én egészséges babát fogok szülni!

Sajnos hallottam viszont olyanról is, akinek végig azt mondták hogy minden rendben és születés után derült ki, hogy pl. nyúlszája van, de más is...

Remélem minden rendben lesz nálatok! Kitartás! :)

2020. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!