Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Candida gombaval szult valaki?...

Candida gombaval szult valaki? csaszarral vagy normalisan? Lett valami baja tole a babanak?

Figyelt kérdés
tuneteim nincsenek , a fojasom se mas mint maskor, nem viszketek meg semmi egyeb, csak most volt egy vizsgalat, ami azt mutatta hogy jelen van. eddig sose volt, vagy nem tudtam rola:) kivancsi lennek a tapasztalatokra! 29hkm
2010. júl. 29. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia .sajnos igen hüvelyi úton az egész terhesség alatt volt.antibiotikumtól kezdve mindent ki próbáltunk sajnos semmitől nem szűnt meg .egészséges lett a baba semmi baja nem lett és én is kitisztultam teljesen.
2010. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia, szoval akkor szules utan kitisztulatl, ez azert biztato, remelem,nem lesz baj.
2010. júl. 29. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag mindenféle gomba él a hüvelyben, de a terhesség alatt a hormonális változások miatt "megerősödnek", kisebb vagy nagyobb tüneteket produkálnak.

Az a lényeg, hogy nálad nem okoz nagyobb gondot, nem borult fel az egyensúly.

Nekem utolsó hónapban volt egy kicsi folyásom, de nem volt lényeg. A végén meg még császárral is szültem.

2010. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt jo hallami kedves utolso. orulok, akkor, most lettek meg ezek az eredmenyek jovoheten megyek haziorvoshoz kell visszamnejek veluk, remelem nem lesz baj:)
2010. júl. 31. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
nekm candibene 1%os krémet adtak erre plussz hozzá ugyanezt a krémet, de a háziorvosom azt tanácsolta inkább kliond 100 at használjam az egyéb baktériumokra is jó, nem csak a gombára. mert nekem a tenyésztés után jött elő és nem akartam újra levetetni.bár az asszisztens nő egyyből a candibenét ajánlotta(mondtam viszketős a panaszom)
2010. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. bocs . ugyanazt a kúpot hozzá!
2010. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolso, ezek szerint akkor neked volt panaszod, de nekem fel sem tunt semmi tunet es jel nincs, megyek ugyan kedden a haziorvoshoz, de gondoltam megkerdezem mik a tapasztalatok
2010. aug. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!