Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a lapockám környéke...

Nagyon fáj a lapockám környéke és nehezen kapok levegőt. Ezek összefüggenek egymással vagy sima terhességi nyavaja mindkettő?

Figyelt kérdés

Ma reggel még semmi bajom nem volt (azon kívül, hogy hajnalban felkeltem hányni, de ezt már megszoktam), aztán úgy dél körül kicsit éreztem, hogy fáj a hátam, ha mozgatom a karom, közben már levegőt sem tudtam venni rendesen... de estére olyan rossz lett, hogy már a sírás kerülget. Magától már attól, h nem kapok levegőt, pedig elmentünk sétálni egy nagyot. Azt tudom, hogy a hátfájás és a nehézlégzés is a terhesség velejárói, de olyat nem olvastam, hogy egyszerre alakuljon ki. Ráadásul még csak a 22. hét elején járok. Igaz viszonylag nagyot nőtt a pocakom 1 hét alatt, de azért nem óriási. Valakinek volt már ilyen? Esetleg a reflux+ a sok hányás okozhatja?

Mindenképp megkérdezem majd a nőgyógyászt is és kérek megint hányás ellen gyógyszert, de majd csak jövőhét kedden megyek hozzá.


2020. máj. 19. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz vagy legalább hívd fel az ügyeletet. Neadjisten lehet embólia, szívroham, vagy sugározhat oda epe, és gyomorsav miatt is lehet, de utóbbiakra a nehéz légzés nem jellemző. Remélhetőleg, csak valami beragadt levegő vagy izomcsomó. Nem biztos, hogy összefügg a terhességgel, ne várj a nőgyógyászra.
2020. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet


Még ez a

Mostani nyavaja is..

Orvosnál keress segítséget, ne itt

2020. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként jól érzem magam, nem hiszem, hogy nagy baj lehet. Már csak a hátam fáj, de vettem fel tartásjavítót, így már az is elviselhető. Könnyebben kapok levegőt. A háziorvosomhoz nem szívesen mennék el, mert eddig bármikor mentem, még összeszedtem pluszban valamit. Amióta terhes vagyok, nem voltam nála. (Itt mindent a nőgyógyászok
2020. máj. 20. 13:00
 4/4 A kérdező kommentje:
*mindent a nőgyógyászok csinálnak.)
2020. máj. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!