Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony nőknél első babánál...

Vékony nőknél első babánál lehet kicsi pocak nem cska nagy,szüléskor is előfordul első babánál beindulástol baba megszülétéséig kinyomásig eltelik 1 nap-16 óra.18 óra, 13-14 óra?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Testalkattól függetlenül lehet kis vagy nagy terheshasa valakinek.De

Testalkattól függetlenül megszülhet 1 nap de akár 1 óra alatt is.

Nincs összefüggés.

2020. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első baba, pici pocakom volt, több mint 30 óra alatt szültem.
2020. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem tudja valakinek miért 7 valakinek miért 17 óra. Van aki nem tágul van akinek nincs teje. Semmit nem tudni előre.

Én vékony alkat vagyok, kicsi volt a pocim az elsőnél és most is. Hétfőre vagyok kiirva de akinek elmondom nem hiszi mert kb 6-7 hónaposnak néznek.

Első 3 óra 45 perc alatt meg volt, magzatviz folyassal

2020. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Nagymamámnál nem látszódott a terhesség, és 3 perc alatt szült.

Kemény asszony. Egy gyereke volt csak.

2020. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
És attól miért kemény asszony hogy volt 1 db gyereke akit gyorsan megszült? Tudod ki a kemény? Az én dédim, mert ő szült 9-cet és túlélte, sőt 90 évig élt. Sőt az összes baba is túlélte. Na ez már mondjuk azért valami volt abban az időben. Na mindegy nem megbántani akartalak, csak ebben szerintem semmi kemény nincs, hogy valaki megszül egy gyereket.
2020. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4!

Nagymamám 5 kg-os babát szült fiatalkorában. Egy hétig nem tudott lábra állni. 3gyereket nevelt, gondozta az állatokat, termőföldet. Na, ez a kemény...


Nekem óriási hasam volt, főleg mert sok volt a magzatvizem.

2020. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy szülhet valaki 3perc alatt???
2020. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsi pocakom volt pedig vékony vagyok, anyukámnak is kicsi volt mindhárom gyerekével. Ő viszont átlag 1,5 óra alatt megszült mindhármunkat én meg 20 órán át vajúdtam. Neki nem volt teje egyáltalán szinte, nem tudott szoptatni, belőlem dőlt a tej és 1,5 éves koráig szoptattam a fiamat.

Semmit nem lehet előre tudni és semmi nincs összefüggésben, teljesen random hogy mi hogyan alakul.

2020. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, kis hasam volt, 4 óra alatt szültem. Nem gondolom, hogy testalkattól függ.
2020. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, óriási pocakom volt. Nem ettől függ. Pl: magasság sokkal jobban befolyásolja. Ha pl: 160 alatt vagy nem valószínű a kicsi pocak, mert csak horizontálisan van hely.
2020. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!