Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 30.hétig 10kg-t hízott,...

Aki 30.hétig 10kg-t hízott, hogy alakult a súlya a végére?

Figyelt kérdés

Én épp itt tartok.

Kezd nagyon zavarni mostanra, soknak érzem, hiába vigyázok, nem nassolok, ill ha igen, diabetikus termékeket, gyümit. Fehér lisztet kiiktattam, heti 2-3x sétálok 4-5 km-t.

Mégis ennyi jött fel és még most jön a hajrá. Mennyire számítsak még?



2020. máj. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

28. Hétig 5 kg

Vége 20 kg


Nem ettem másképp mint amúgy


Első terhesség

7 kg 28. Hétig


14,5 lett a vége

2020. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Megmondom őszintén én egy dekát nem híztam magamra, csak a babára, magamról fogytam is. Kevesebb volt a súlyom közvetlenül szülés után, mint amivel kezdtem a terhességet. A hasam ennek ellenére hatalmas volt, mint ahogy a fiam se született picinek, sőt, átlag feletti lett.

Egyébként 30 hetesen még nincs 10 kg a baba, illetve a magzatvíz, stb., tehát ami konkrétan a terhességgel összefüggő többletsúly legyen, tehát az a súly rajtad van, nem csak a hasadon, csak annyira eloszlik, hogy attól még jók a ruháid rád. Én is hordok olyan ruhákat, amiket akkor is hordtam, amikor mondjuk 5 kg-al könnyebb voltam. Mert attól még jók, tudom őket hordani.

2020. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
30. hétig 16 kg, utána valamiért fogytam..10 hét alatt 12 kg lett összesen. Második terhességem: 30. hétig kb 8 kg után a vége 18 kg. Nagyon változò ez, szerintem nem releváns, kinél hogy alakul. A kezdő sùly kb ugyan az, normális étkezés mindkét esetben.
2020. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mozogsz és odafigyelsz az étkezésre, mást igazából nem tudsz tenni ezen felül. Azért a diabetikus termékek nassolásával vigyázz, nézd meg a kalória mennyiséget. Lehet meglepődsz.
2020. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30.hetig 13 kg, a 41.-re +7, aztan szules utani 3.hetre mar -15 visszaallt magatol, a maradek 5 a legnehezebb, azzal mar 4 honapja kuzdok.
2020. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35. Hétben vagyok , eddig 18 kg nál tartok ( 86 vagyok most ) tehát 68 kgról kezdtem, de nem vagyok olyan "dagadt" ,mint mikor terhesség nélkül voltam 75 kg. A pocakom sem olyan nagy ,mint sok kismamának. A férjem csak sportpocaknak hívja 🤣 Viszont rengeteget nőtt a cicim és a végtagjaim is vízesek. Rengeteget mozgok a mai napig és nem kajálok máshogy ,mint amúgy. Egyik ismerősöm 40 kg plusszal ment szülni , úgy hogy 60 kg ról indult. Szüléskor 25 kg ot azonnal elhagyott.
2020. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!