Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen kádban fürdeni...

Lehet terhesen kádban fürdeni vagy jobb zuhanyozni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nyitva a méhszáj akkor lehet fürdeni kádban.
2020. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Jobb zuhanyozni. Azért nem ajánlott a kádban fürdés, mert ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély, ha netán nyitva van a méhszáj és ugye azt nem érzed, ha nyílik, illetve a meleg víz alhasi vérbőséget okozhat, amiben áztatod magad. Természetesen, ha nincs gond, nem áll fenn nyílás veszélye, de ezt sem tudhatod ugye, megfelelő a higiénia és az otthonodban miért ne lenne az, illetve figyelsz a vízre, akkor lehet, de én megmondom őszintén, hogy amúgy is zuhanyzós típus vagyok, nekem kényelmesebb volt kismamaként is zuhanyozni.
2020. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fürdeni. Ne legyen forró a vìz, ennyire kell odafigyelni.
2020. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 30. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A saját kádadtól nem kapsz fertőzést.
2020. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. máj. 30. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
35. Hetes vagyok , várandósság előtt és ezidáih is kizárólag kádban fürödtem/fürdök. Arra kell figyelni ,hogy 37 foknál ne legyen melegebb a víz. Ha rendszeresen jársz dokihoz,úgyis mindig ellenőrzi a méhszáj állapotát. Nekem a 36. Hétig engedélyezte a kádban fürdést a dokim. Sokszor kifejezetten jól esik , mikor nehezebbnek érzem a hasam , vagy fájnak a lábaim a terheléstől.
2020. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2020. máj. 30. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!