Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok, és...

13 hetes terhes vagyok, és placenta fedi a méh szájat is, néha vérezgetek is. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy fekvés és semmi szex! Ha azt akarod, hogy megmaradjon a baba!

Nekem félidőig feküdnöm kellett, de hál'Istennek nem lett semmi bajunk.

Pihenj sokat! Ne emelj semmit! (Én már attól is véreztem, hogy felhúztam a redőnyt!)

2008. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem! Semmi emelés és semmi sex, azt betudom tartni, de sajnos be kell jönnöm dolgozni. Bár mondjuk ülő munkát végzek és nyugi van körülöttem...

Egyébként az a fura az egészben, hogy mindig hétvégére kezdek el vérezni, kb. 3-4 csepp utána barnás kb. hétközepéig aztán semmi... és újra mikor jön a hétvége. Ráadásul hétvégén még fekszem is szóval nem értem, hogy miért akkor jön mikor éppen teljes a nyugi otthon. Mennyi időnként jársz ultrahangra? illetv jártál amikor ezzel problémaval küzdöttél?

2008. nov. 24. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fedte a méhszájat a placenta a 12 hetes uh-n, aztán a 18 hetesen már hátul jó helyen tapadt, a placenta hátra fog kerülni, ahogy a baba növekszik, addig viszont vigyázni kell vele, mert ezen a helyen a placenta sérülékenyebb. A vérezgetés okát a dokidtól meg kellene kérdezni, Minden jót! 23 hetes
2008. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

4 éves a kislányom, úgyhogy semmi gond nem volt vele később. Az első esetnél befektettek a kórházba, a másodiknál mondtam, hogy fel sem kelek otthon, csak maradhassak. Nem kellett sűrűbben járni ultrahangra, meg emiatt az orvos sem vizsgált meg.

Én mondjuk nem mehettem dolgozni, mert sokat kellett volna emelgetnem, meg állni egész nap, nem mertem vállalni.

Azért, ha minden héten vérzel, vigyázz magadra! Mindenképpen menj orvoshoz!

2008. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem ártana otthon maradni. A vérezgetés valószínű hogy a hajszálér elpattanásától van. EZ nem jó! Rengetegnél többet kellene pihenni. Én pisilni és zuhanyozni mehettem ki. Két hetente kellett mennem uh-ra. Már a 2. alkalommal elkezdett felfelé kúszni a lepény! Tényleg vigyázz magadra, és a babócádra!
2008. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!