Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 18 hetes, szúrt...

Holnap leszek 18 hetes, szúrt valakinek a hasa folyamatosan?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt óta folyton szúrkáló érzés van a hasamban mélyen belül érzem a jobb oldalon oldalt ... Remélem érthető :) nem görcsölök, nem vérzek, de folyamatosan érzem kis időközönként. Reggel éreztem keléskor, hogy erősebben megmozdult a baba, mert eddig csak remegés szerűség volt. Ennyire nőhet, húzódhat, vagy ilyesmi?

2020. jún. 2. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális. 23 hetes vagyok még mindig szúrkál.. Nem mindig de előfordul. An amikor a derekam úgy fáj, hogy majd megőrülök.
2020. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan erős, hogy gyógyszer kelljen, de azért na. Délelőtt elmentem gyümölcsért, nagyon kellett pisilnem az úton, azóta érzem, de nem úgy, hogy egyszer beszúr, meg majd később, hanem ha rájön, akkor így folyamatosan. Aztán elmúlt kicsit, amíg pihentem, de aztán fekvés közben is visszajött. Szivat rendesen :D Sétálok egyet, összepakolom a ruhákat, veszek egy meleg zuhanyt, és talán jobb lesz. Magnéziumot vettem már be, iszok szüntelenül VIZET :D hátha , de pl. most hogy ülök semmi, ez a gyerek szeret engem szekálni :D Nekem néha a lapockám alatt szokott hátul, mintha a levegő vétel is rossz lenne olyankor, de a derék az nem, az a fiammal volt pfúúú kicsit álltam koraterhesen, már leszakadt és csak pihenésre szűnt. Most inden más, nade én is 13 évvel öregebb és pár műtéttel gazdagabb vagyok. Volt méhen kívülim fél éve, és szerintem az is máshogy tágul majd, mert úgy megvágtak, mint császárnál, csak ugye a méhet nem, és mikor terhes lettem most, nagyon fájt a jobb oldalam, de az uh még nem mutatott semmit, akkor mondta a doki, hogy lehet, hogy az elcsomózás :D hát bele se merek gondolni mik vannak bennem kötözgetve, meg hova :D de itt már dörög is, lehet ez a dolog lényege ... bárcsak az esővel jobb lenne!
2020. jún. 2. 15:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt leszakadt az ég, ettem egy jót és elmúlt :D
2020. jún. 2. 17:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát 2 nap múlva töltöm a 21.hetet, de tegnap esti fürdés óta megint szurkál. Az alvás se ment nagyon, csak forgolódtam. Ittam egy forró tejes kávét, megfürdök, már 2 magnéziumot betoltam, olyan, mint mikor egy ideg becsipődik, csak nem mozduláskor fáj, hanem ha úgy gondolja. A baba egy héttel nagyobb és most is mocorog, tehát betudom a frontnak, és a testem változásainak. 3 nap múlva védőnőhöz megyek. Megkérdezem mi ez, mert 3 hete is ez volt.
2020. jún. 22. 07:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett veled? Én is ilyet érzek már napok óta, éjszaka is erre kelek többször is, senki se tudja mi lehet..
2020. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia 5/5

Vegul mi lett veled? :) vagy a kerdezovel? Megallapitottak valamit?

En is hasonloan vagyok most

2021. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
oh itt alszik a már nem is olyan kicsi, most jött ki négy foga egyszerre:) ötös voltam. :) minden rendben lesz veled is!
2021. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magnéziumot kellett váltanom egyébként, de most nem fog eszembe jutni a neve, megpróbálom majd a férjemet megkérdezni.
2021. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
VELFEM! :) drága, de bevált
2021. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező és válaszolok?
2022. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!