Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 4D babamoziba a 24-25hé...

Akinek 4D babamoziba a 24-25hét környékén tutira lányt mondtak, az 100%? Van esetleg akinek a babája “megkukacosodott” mire kibújt?

Figyelt kérdés

Nagy lánynál is 4dn lányt mondtak, de ott én is láttam egyértelműen.

Most meg annyira fiút szerettem volna, hogy reménykedem a lehetetlenben is



2020. jún. 4. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4d uh-n biztosra meg tudják mondani a baba nemét.

Nekem sima uh-n fiút mondtak végig, 4d-n kislányt és tényleg kislány lett.

Úgy gondolom teljesen mindegy milyen nemű a babád, a legfontosabb hogy minden rendben legyen.

2020. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4d szinte 100%, nálunk is lányt látott az orvos és valóban az lett. Amúgy én is inkább fiút szerettem volna, kicsit csalódott is lettem, de nem sokáig tartott ez az érzés. Nagyon örülök, hogy lány lett. :)
2020. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesen 4D-n 99% kislányt mondtak elsőre is és a 2. gyereknek is. Bár a 2. Még nem született meg, már sima 2D-n énis láttam a nuniját, úgyhogy tuti lány lesz.
2020. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 23 hetesen a 4D-n mondták, hogy lány. Annyit nézegette a szonográfus, hogy azt biztosra vettük (ő is biztosra mondta egyébként). Még fotót is kaptunk. Megszületett, lány lett.


Másodjára én is rákészültem, hogy fiam lesz. A prena tesztből kiderült, hogy lány. Igaz még nem született meg, de már a 2D-n is villantott többször is.


Kicsit elkeseredtem, hogy nekem már nem lesz soha fiam. Még a férjemet is piszkáltam, hogy ő csak lányt tud. De az ő vágya teljesült, két lánya lesz! :)


Egyébként azóta megbékéltem a gondolattal és nagyon várom a pici lányt! 😊

2020. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!