Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » “Kismama“ divat: terhességem...

“Kismama“ divat: terhességem elott /elején általában mom jeanst vagy magas derekú nadrágot/szoknyát (ami mostanában divat) hordtam. Hol vehetek hasonló stílust csak rugalmas anyagból vagy kifejezetten kismamáknak valót?

Figyelt kérdés

A MOM jeans-ek nem jönnek rám, a magad derekú/paperbag jellegű nadragokat pedig csak legolvasottabb tudom/merem hordani, h ne nyomja a hasamat. Legtöbb nadrag amit neztem online (hm, asos, topshop, stb) csak ilyen csípő fazon szeruseg illetve ilyen magas derekú lenge hosszu/MIDI szoknyát se nagyon találok

Ti hol találtatok?



2020. jún. 4. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok elirasert, telefonról irtam, autocorrect 😫🤣 szóval lejjebb kell teljesen tolni a nem farmer jellegű eredetileg magas derekú nadragokat (pl culotte, stb)
2020. jún. 4. 16:46
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Rám a 8. hónapig hónapig simán feljött a magasderekú farmer olyan pici pocakom volt. A végére vettem egy 38-ast az eredetileg 34-es méretemre és az a szülésig jó volt. Esetleg megpróbálhatsz te is egy pár számmal nagyobbat venni mert szerintem az összes mami naci ilyen csipőfazon amit én utáltam.
2020. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat igen. A kismamanadrágok olyanok, hogy csípőn van a nadrág dereka a pl farmer anyagból onnantól rugalmas pamut. Sajnos én magas derékút sosem láttam. Olyan van, hogy a szára lengébb. Esetleg nézd meg a bron prix (jól írtam?) oldalán. Én onnan rendeltem egy farmert tavaly. Hátha találsz olyat, ami tetszik.
2020. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hu 2-es nekem is pici volt a pocakom de en semmit nem tudtam elviselni rajta ami egy picit is kemény anyag volt. Csak ezeket a kismama nacikat. De akkor te jól megoldottad 😀
2020. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igaz, én még az elso felében járok a terhesssegemnek, elso baba, alapból 36-os méretet hordtam mindenből,de egy az, hogy még mindig nagyon fel vagyok puffadva, masik, hogy szerintem a fenekemre/csípőmre is hiztam, a ruháim a mellem “megnagyobbodása” miatt kb a 8. Hettol alig tudtam begombolni (ami Gombos volt) Bennem is felmerült a pár számmal nagyobb nadrág vásárlása, azonban nem tudom, ez kitart-e terhesség végéig... nagyon “pazarolni” nem akarok, max gumis derekú nadrágot venni, ami viszont jo ötlet lehet nagyobb számból vásárolni.

Van par ruhám ami éppenhogy ramjon, csak kicsit felek felhúzni a hasamra, nehogy elszoritsa

2020. jún. 4. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a magas derekú eredetileg az azért az, hogy kihangsúlyozza a derekad és lapos legyen benne a hasad. Terhesen viszont vagy minden a hasad alá csúszik úgyis, vagy már fentre a melled alá, de akkor lentről ugye sok anyagot elvesz pl. egy szoknyából és az alja néz ki hülyén. Nekem bevált 1-2 kifejezetten kismama nadrágba beruházni olyan anyagból, amit egyébként is sokszor hordanál (pl. farmer), és mivel annak rugalmas, puha az a része, ami felmegy a hasadra, ha nem hízol fenékre-combra, kitart végig. Esetleg utána eladhatod. Vagy maradnak a sima gumis vagy megkötős derekú lazább fazonok, mint melegítő vagy húzott derekú vászon, pl. háremnadrág, leggings és társai, és a mell alatt húzott ruhák, tunikák. Egy darabig egyébként trükközhetsz azzal, ha nem gombolod be a régi nadrágjaid, csak összekötöd a gombot a lukkal (léteznek ilyen profi "bővítő" betétek e célra, de egy hajgumival is lehet operálni) és hosszú felsőt veszel rá. Mondjuk ez inkább vésztervként jó, ha ritkán kell csak ünneplőbe vagy hivatalosba öltöznöd :)
2020. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bonprixről rendeltem kismamanadrágot.
2020. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen kismama ruhákat,vásároltál és hordtál?
2022. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Végül nem találtam magas derekú farmert, de ASOS-rol rendeltem 2-3 farmert illetve nyárra 2 db szoknyát, amik magas derekuak. Ez a par ruhadarab kitartott egész varandossagom végéig (december). :)
2022. ápr. 11. 20:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!