Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ/t valaki angelsounds...

Használ/t valaki angelsounds szivhanghallgatót?

Figyelt kérdés

2szer használtam eddig,mind a kétszer megtalaltam a babót..És erdekes,hogy ugyan azon a helyen😊De közben még eleg sok furi hangot hallottam..a baba közelében ilyen bugyborgó hangot is hallottam,de csaknegysuer kétszer( most ez vicces ,de olyan hangot,mint amikor valaki belepukizik a vízbe😀) ..Az a baba mozgása lehet?

Azt is hallottam h lehet hallani a baba csuklásat is,olyat hallott már valaki?😊Azt hogyan tudom.megkulonboztetni a többi hangtól?


2020. jún. 6. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A bugyborgás a saját bélhangod. Mozognak a beleid, annak a hangja, megy bennük aminek menni kell.

A csuklás egy rendkívül szabályos, egyenlő időközönként hallható (később érezhető) dolog, így könnyen felismered.

Vigyázz mert a saját hasi artériád is megtalálhatod vele még könnyebben mint a babát, de az a te szívverésed. Az lassú. A babáé kétszer olyan gyors. Szóval ha nem őrült tempójú a dobogás, akkor az nem az.

2020. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nalam tuti a mozgas volt a pukis hang. :D Ereztem is kesobb, amikor mar mozgott, es epp hallottam. :)

Csuklast soha nem hallgattam, mert siman lehet kesobb erezni, akkor meg mar nam hallgattam a szivhangot.

2020. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is a baba mozgasat hallottam,mert , egészen lent volt ez a hang a szemeremcsont felett,es pont ott talaltam meg a baba szívhangját is😊Azota már hallottam kégvegyszer ezt a bugyorgast😀 meg nem folyamatosan bugyog,hanem csak egyet😊
2020. jún. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!