Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes tesztelni?

Szerintetek érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt még az elején leírom hogy a menstruációm meg szokott néha zavarodni és van amikor összevissza van. Na de a lényeg április közepén volt meg kb utoljára normálisan. Utána amikor kellett volna akkor csap néha néha kus rózsaszín pecsèt. De akkor "védekeztünk"(megszakítással) vidzont májusban 2x is volt amikor nem védekeztünk, az utolsó ilyen után pont most telt le a 2 hét. És a héten megint ilyen rózsaszínes pecsét volt ami leginkább csak a wc papíron látszódott. Csináltam 2 hete kb egy tesztet de az negatív lett. Az a kérdésem hogy szerintetek érdemes lehet újra csinálni? És hogy mennyire lehet pontos ha mondjuk nem első hanem második vagy harmadik vizeletből csinálom? Előre is köszönöm a válaszokat.

Azt még megjegyezném hogy nem felelőtlen tinik vagyunk, évek óta együtt vagyunk a párommal és igazábol nem próbálkozunk de ha jön akor jöhet, pont most építkezünk is. :)



2020. jún. 7. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes tesztelni, mégpedig reggeli vagy koncentrált vizeletből.

Illetve fontos felkeresni egy orvost, mert problémád van.

Plusz, oké, hogy nem gond a gyerek, de hidd el, hogy egy gyereknek és a családnak is akkor a legjobb, ha stabil helyzetbe születik és akarják őt. Nem úgy, hogy nem baj, ha jön, hanem akarják. Ez nagyon nem mindegy. Hidd el! Szóval nálatok nem tűnik olyannak a helyzet, hogy egyértelműen gyereket akartok most és jó is lenne, ha jönne, szóval védekezzetek normálisan szerintem.

2020. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen voltam már orvosnál és nincs semmi komoly bajom :)

Illetve tévedsz, nem görcsölünk rá, pontosan emiatt mert 2-3 évente van hogy kicsit zavaros a mensim, és pont ettől ami a mai világba van hogy " jaj valami bajod van, ez nem normális stb" pontosan emiatt beszéltem be magamnak hogy úgyse lehetne gyerekem így nem akarok rágörcsölni. Ezért van az hogy nem is úgy védekezünk, egyszer így egyszer úgy. És ha jön akkor nagyon örülünk neki :)

Sőt kimondottan akarunk is és várjuk már, az egyetlen oka annak hogy néha védkeszünk néha nem, mert eddig a vírus meg mindne miatt nem tudtunk kiszámolni mikorra lesz kész a ház. És nyilván nem egy 70 nm2es lakásba akarom megszülni. De köszi azért a tanácsot :)

2020. jún. 7. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bajod a 70 nm2-es lakassal?


Mi a parommal jol keresunk Budapesten,de megis 58 nm2-es lakast fogunk venni,mert annyira dragak.

2020. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is Budapesten élünk, de nekünk kicsik ezek a lakások, ezért építünk inkább egy kis kertes házat.
2020. jún. 7. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ertem,nekunk melo es gyerekek mellett nem lenne idonk foglalkozni még egy kis sajat hazzal.
2020. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nemeth.bius szerintem a kerdezonek ez a nagysagu lakas nem eleg, nem azert mert nagyravagyo es felvagos, hanem szimplan ez az elkepzelese. Ettol fuggetlenul gyerek es melo mellett is lehet "foglalkozni"egy sajat kerteshazzal. Szoval nem ertem a problemad 😀

Visszazerve a kerdesedre kedves kerdezo, szerintem 2 naponta erdemes tesztelni.

Drukkolok :)

2020. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj nem akartam felvágni vele, szimplán csak most is 70 nm2en élünk és látom és érezzük hogy kicsi még kettőnknek is, nemhogy egy picurkával. Illetve szerintem sokkal nobb érzés kiülni egy szép kertbe és úgy pihizni, mint egy társasházba a teraszra ahol 10-20-30 ember is láthat. Számunkra komfortosabb :)

Utolsó köszi, remélem sikerrel jártunk :)

2020. jún. 7. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz, már kimutatná, de inkább reggeli elsőből, érzékeny teszttel.
2020. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!