Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Balea More Blond Spray-t...

Balea More Blond Spray-t (nagyon büdös es mindenféle “kemikália” van benne), fújhatok a hajamra 12. hét előtt? Max nyitott ablaknál csinálom es nem lélegzem be

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismerné ez egy szőkítő spray, asszem van benne hidrogén peroxid, ha jól tudom.

Lehet ez megint olyan “hülye” kérdés, mint a sok hajfestés kérdés, amit feltesznek, csak ezt a sprayt hajmosás után vizes hajra kell fújni es haj szaritoval meg szárítani es a hő hatására jön létre egy kémiai reakció, amitől világosodik a haj. Ezután nem szoktam ezt még egyszer kimosni a hajamból, de emlékszem rá,hogy elég büdös szokott lenni napokig.



2020. jún. 16. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha most szőkítesz rajta, hogy fogod a lenövést kezelni a következő 6 hónapban...? Már a fogantatás előtti hónapban se tennék a hajamra ilyet. Inkább pár hónap barnán mint egy beteg baba sok évtizeden át.
2020. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Honnan tudod, hogy barna a hajam? 😜 egyébként az egész hajam szőkítve van, a védőnő mondta, hogy nem probléma a festés. A fodrászom, akihez járni szoktam egyébként csak bio/vegán termékekkel dolgozik. Egyébként 11 hetes vagyok.
2020. jún. 16. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém barna ;) én inkább igyekeztem kerülni minnél több vegyszert és káros anyagot. Egészséges lett a lányom. De ismerek olyat, akinek nem. És olyat is, aki ivott a 13. hétig, és minden rendben volt. Nagyon összetett dolog a terhesség, meglepődnél hogy az orvosok is mennyi mindenre mondják, fogalmuk sincs. Viszont akinek beteg lett, nincs olyan nap, hogy ne gondolna rá, mit tett, hogy ez történt. Mérlegelj és dönts :)
2020. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Szerintem nem fogom használni, inkább megvárom, amíg kapok időpontot a fodrászhoz majd augusztusban, akkor 18.hét utan leszek mar illetve megbeszelem vele, hogy ő mit javasol. Nyilván sosem kockáztatnam a babám egészséget egy frizuraert. Csak azon gondolkodtam, hogy akkor amikor egy fodrász babát var, akkor hogy dolgozik.
2020. jún. 16. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!