Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 oras ulomunkaval hogyan...

10 oras ulomunkaval hogyan tudnek vigyazni a sulyomra?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag enni es pisilni allok fel, a munkahelyemen most van a legdurvabb idoszak, szeptemberig 2 het szabim lesz, akkor tudok mozogni, szeptembertol viszont 2 honapig mar nem dolgozok szulesig. Elozo terhessegnel napi 8kmt setaltam, ossz 7kg-ot hiztam, most viszont erzem h el fogok csuszni ha nem vigyazok. Viszont a munka kell, elozo terhessegem alatt megszunt a munkahelyem, kokemeny 2 evem volt allastalanul. Este beesek az agyba, 9utan tornazni mar nincs erom. 20hetes kismama

#Terhessegi suly #Elhizas elkerulese
2020. jún. 16. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor egyél kevesebbet, ha tudsz.
2020. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
8 órás irodai munkám van ahol én is csak ülök, 40+3-ig dolgoztam és 7 kg-t híztam. Normális étkezés, semmi nasi, sok víz.
2020. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A súlytartás nem a mozgástól függ, hanem az étkezéstől 80%-ban. Próbáld visszafogni a nassolást, üdítőket, és egyél minél több zöldséget.
2020. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb baja lesz a vénáidnak..mint a súlyodnak

A stressz se tesz jót

A legnagyobb hajtásban is felálltam.. megkerültem aZ asztalomat😅


Egyébként reggel 7-kor ültem kocsiba

Munka Íróasztal mellett

Majd este 7-kor szálltam ki a kocsiból otthon


14 kg jött fel

12 lement a szülés után 1,5 héttel..

2020. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# vagyok

37. Hétig dolgoztam

2020. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!