Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen baj, ha még befejez...

13 hetesen baj, ha még befejezem a kb 10 db Femibion 1-est, mielőtt elkezdem a 2-est?

Figyelt kérdés
Most derült ki az ultrahangon, hogy igazából 13 hetes vagyok, nem 12 és még van a femibion 1-es vitaminbol kb 10db. Kiváncsi lennék, hogy kidobjam, vagy még beszedhetem, mielőtt elkezdem a 2-est?

2020. jún. 18. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszedheted, és a 10 db után folytatod a 2-est. Nekem is maradt az egyesből mar a 2. trimeszterre, utána kezdtem a következőt. Ez csak vitamin.
2020. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, azert nem dobtam volna ki szívesen
2020. jún. 18. 08:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, én is pont így csináltam.
2020. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én csak kérdezni szeretnék tőled kérdező! :) A Femibion 0-t is szedted már? Tegnap kezdtem el szedni, és kíváncsi vagyok, hogy milyen? Mennyire segíti a teherbeesést? :)
2020. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi 2-es válaszoló!


3-as, én nem szedtem a 0-s Femibiont, viszont szedtem külön D vitamint Folsavat. Emellett mast is, nem feltétlen teherbe esés céljából, -de hallottam, h van akinek bejött egyébként -propolisz cseppet, maca port, valamint kollagén (Premium Protein Powder Bovine Collagene)

2020. jún. 18. 09:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy Edible Health a neve :) en terhesseg alatt is eszem, segít a fogak es csontok egészsége megőrzése érdekében (en családom nőtagjainak sajnos csontritkulást van, én ezért szedem elsősorban)
2020. jún. 18. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, az infókat! :) Hát, kíváncsi leszek, hogy a Femibion 0 mennyire segít, jó lenne, ha most sikerülne terhesnek lennem (már pár hónapja próbálkozunk a babával). Na, ez a fogakra és csontokra való vitamin felkeltette az érdeklődésemet, mert én nagyon félek tőle, hogy a fogaimmal lesz valami, ha terhes leszek (már van egy fiam, vele való várandósságom alatt nem volt vele baj, de minden terhesség más, ezért nem tudhatom, hogy következőkre mi lesz). :)
2020. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert kedves utolsó! ❤️ Ezt a kollagént amazonrol rendeltem, en ajánlásokat olvastam es azert választottam ezt. Ez egy ízetlen por, általában kaveba, muzlibe vagy joghurt a keverem. Máshol is kehet masfelet kapni, olcsóbbat is szerintem, de a vélemények es leírás alapján nekem ez jott be. Egy nagy doboznak még a fele megvan ugy, hogy februárban rendeltem
2020. jún. 18. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Neked pedig boldog babavárást és mindkettőtöknek jó egészséget! :)
2020. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!