Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a fehérneműs...

Mit gondoltok a fehérneműs kismama fotókról? Nem túlzás?

Figyelt kérdés
Szeretnénk várandós fotózást a párommal, főként kinti képeket. Nézegettem mások képeit, hogy inspirációs gyűjtsek, és azt láttam, hogy minden második kép fehérneműs. Értem, hogy a pocak van a középpontban és gondolom ezért, de néhányan olyan csipke szettekben pózolnak, hogy a playboy magazin is megirigyelné. Láttam nagyon szép ízlésesen megkomponált fehérneműs képeket is. Ez is inkább a fotóson múlik vagy van aki kimondottan kéri, hogy ilyen többet mutatós legyen? Vagy a fehérnemű választásra kell odafigyelni?

2020. jún. 19. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem már ez a terhesfotózás dolog is vicces, viszont valóban ízlés dolga. Semmi bajom azokkal, akik csináltatnak ilyen fotókat, de én nem fogok, ennyi. Ugyanez a jegyesfotózás, újszülöttfotózás, karácsonyi fotózás, húsvéti fotózás, gyerek-fingott-egyet-fotózás... döbbenet, mi pénzeket le lehet gombolni emberekről némi agyonretusált képért. Szerintem vicces. Viszont ha már beszállunk ebbe a trendbe, akkor maxoljuk ki szerintem is, menjen a tangás-cicieltakarós, a has a lényeg, nem? Amúgy valóban vannak ízlésesek. Hajrá!! :)
2020. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a sima terhesfotózást sem tartom elengedhetetlennek a terhesség során. Itthon készülnek rólam bőven fotók. A fehernemuseket nem értem. Eszembe sem jutna, pedig vékony vagyok most is, kb ugyan olyan az alkatom, csak brutal nagy a hasam... De emiatt nem is érzem magam szexinek.

33 hetes kismama

2020. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Demi Moore terhes képe óta divat ez. De annyira az lett, hogy a hétköznapi emberek is tolják fel (címlapok híján) facebookra. Ízléstelen. Még a híres embereknél van erre vevő, valahogy megértem. Kapnak egy taliga pénzt. De így?
2020. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

En se értem miért teszi ki valaki a csupasz terhes hasát facebookra, de ő dolga. Minden esetre szerintem jobban tette volna, ha ezt megtartotta volna magának.


Ha magán célra csinálsz bármilyen fotósorozatot, akkor szerintem bármi belefér.

2020. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk készült pár szolidabb, melltartóban/farmerben. De a férjemen kívül senki se látta.


De nem vagyunk egyformák. Néhány ismerősöm sima profilképébe is belepirulok.

2020. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem visszataszító.
2020. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szexik. F 42
2020. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!