Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 2 hete szinte nincs...

Lassan 2 hete szinte nincs székletem, bármit próbálok, lehet ebből gondom? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Néha pár naponta csak egy picikét sikerül produkálni, enni viszont elég sokat eszek állandóan éhes vagyok.

Lehet valami baj ebből?


2020. jún. 20. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudok mennyi az a picike, de én elmennék az orvoshoz. Gondolom a többit már próbáltad:min 2 liter víz naponta, sok rost, szilvalé, lenmag...
2020. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mindent próbáltam.

Mint egy szilva kb

2020. jún. 20. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
A szülèshez kell, hogy az alfeleden el tudd engedni az izmaidat. Nekem csak az utolsó pàr napban volt szèkrekedèsem, mègis, mintha lelassìtotta volna a szülèst. Mindenkèppen pròbàlj meg mindenfèle modszert, hogy tudj kakilni. Főleg 2 hetes szèkrekedès màr szervi bajtokozhat, talàn besült székletet még nem.
2020. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezeket már próbáltad én elmennék dokihoz, nem kellemes és sok salakanyag lehet már a belekben, nem egészséges. Ha előtte nem voltál szorulásra hajlamos meg pláne. Édesanyám pl 3 naponta székel, én minden nap... Nekem terhesség elején volt úgy, hogy 2-3 napig nem tudtam, már akkor minden bajom volt...
2020. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Magnosolv.

Idd meg, akár kettőt is. Bajod nem lesz, csak magnézium, de a gondodat megoldja.

2020. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt már indokolt lenne egy hashajtó.
2020. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség végén általában a hasmenés a "normális" , szerintem mindenképp beszélj az orvosoddal , de előtte megpróbálhatod amit ajánlottak fentebb , a magnosolvot , az tuti hogy meghajt. Valamit muszáj lesz vele kezdeni ,mert ez nagyon hosszú idő. Kitartást!


38 hkm

2020. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is szorulásos voltam, terhessége alatt pedig borzalmasan. Nekem a kiwi segített, próbáld ki hátha.
2020. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kipróbálok mindent, ha nem sikerül megyek orvoshoz.
2020. jún. 21. 07:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Én szülés előtti héten már nem tudtam székelni. (kipróbáltam minden praktikák)

Amikor a vajúdóba kerültem, nem kaptam hashajtót és beöntést se csináltak.

Életem legmegalázóbb élménye, hogy folyamatosan cserélgetni kellett alattam a lepedőt. 4 után már nem számoltam. A szülésznő és az ápoló is csak fintorgott. El tudod képzelni, hogy mi mennyiség lakkozott bennem. Annyira szégyelltem magam, hogy nem is tudtam normálisan a vajúdásra koncentrálni.

Saját tapasztalatból: kérj az orvosodtól segítséget. Neked lesz könnyebb!

2020. jún. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!