Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. Heti ultrahangon már...

A 12. Heti ultrahangon már adnak fotót a babáról?

Figyelt kérdés
Illetve a terhességet igazoló kiskönyvet is a 12. Héten adják ide?

2020. jún. 22. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kiskönyvet a védőnő adja, hozzá külön kell elmenni.

Van, ahol maguktól adnak, de van, ahol szólni kell, hogy nyomtassanak, és kb 1000 Ft szokott lenni pluszban.

Amúgy én már a 8. heti uh-n is kaptam :)

2020. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

12. heti UH előtt már volt 2 képem a kiscsajról. :) genetikain is adtak természetesen. Korházban, sztk-s ultrahangokon, ha ingyenes a kezelés, akkor sokszor "elfelejtik" az ilyet.

Kiskönyvet 12. hét előtt ki kellett kérni nálunk, hiszen van az első trimeszterben is olyan vizsgálat, amit vezetni kell benne. Lakhelyedhez tartozó védőnőt keresd fel mihamarabb.

2020. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Van ahol már korábban is, van ahol soha
2020. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak magánban adnak képet a piciről, van ahol adnak ha van fogadott dokid a kórházban is, máshol csak pénzért, de a legtöbb helyen sehogy se.


Kiskönyvet pedig ahogy írták is, a védőnőtől kell kérni, telefonálj be neki és kérj időpontot. Nálunk mindig kért reggeli első vizeletet mikor mentem, legyen nálad, biztos ami biztos alapon. Hallottam olyat hogy van ahol nem nézik.

2020. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A védőnő pontosan mit csinál a terhesség alatt? :o
2020. jún. 22. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézi hova viszed a gyereket, figyeli a súlyod, a tüneteid, stb, szívhangot néz, meg hasonlók. És igen, kötelező várandósgondozás!
2020. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En eddig sztk-s orvosnal es magan dokinal is kaptam.
2020. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első alkalommal is kaptam ,meg a kontrollokon is :O
2020. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ma voltam, 13 hetes vagyok, sztk-s rendelés volt. Külön kértem a fényképet, de rendes volt a doki, mondta hogy ha jól fekszik, természetesen ad. 2-t is kaptam, nem kellett fizetnem érte.
2020. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!