Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak pms tüneteid, amiből...

Voltak pms tüneteid, amiből végül nem menstruáció következett, hanem terhes lettél?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a melleim megduzzadtak (egyébként mensi előtt 1-2 nappal szokott), talán ez volt az egyetlen tünetem.😀 5 napra rá teszteltem pozitívat.


32hkm

2020. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden szokasos pms tunetem megvolt:mellfajdalom, szurkalo erzes petefeszekben, stb. Meg 2 egymast koveto nap pecsetelgettem is. Aztan kiderult, hogy baba van... :).
2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemnél tipikus pms tüneteim voltak, a másodiknál nem igazán volt semmi, csak ritkán görcsölt a hasam.
2020. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia.🙂

Nàlam is meg voltak a tipikus tüneteim:kipattogtam, fàjt a hasam mint mielőtt megjön, ingerült voltam, fájtak a melleim.

Egyszer annyira kiabáltam a férjemmel hogy megjegyezte: te tuti terhes vagy!

Én meg: dehogy vagyok! Azért vagyok ilyen ingerült mert meg fog jönni! 😄

Akkor már 2-3 napja késett.😄

Végül 5 nap késésnél vettem egy Corax tesztet és délutàni pisiből hamarabb kijött a T csík mint a C😂

2020. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a mell fájdalom,bár fura volt,mert sosem fájt ennyire. Meg görcsöltem. Aztán 10 nap késésnél pozitívat teszteltem,már 4 és fél hónapos :)
2020. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden pms tünetem ugyanaz volt terhesség és menzesz előtt is.

Étvágy, pattanások, vízvisszatartás, mellnagyobbodás, hasszurka.

2020. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem voltak. Egy kis szurkálás volt az alhasamban, de az meg menstruáció előtt nem szokott lenni. 11. dpon erős pozitív tesztem volt, most vagyok 29 hetes.
2020. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak pms tüneteim voltak, biztos voltam benne, hogy még fog jönni. Nem jött 🥰
2020. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!