Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogadtátok el, hogy...

Hogyan fogadtátok el, hogy terhesség után már ronda testetek van, és nem olyan, mint szülés előtt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 09:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem kellett elfogadnom. Természetes, hogy egy test megváltozik. Aki nem tudja elfogadni az nem tudja értékelni, mi az amit nyert rajta :)
2020. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem lett rondább a testem, mint szülés előtt.
2020. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

A változás nem feltétlenül "ronda".

Idővel visszaáll a szervezet. Most a kicsinek van rád szüksége.

Engem nem érdekelt, hogy teltebb lettem, mert ránéztem

a kicsimre, és mindent megért.

Aztán, ahogy cseperedett, elkezdett kúszni-mászni, aztán járni, szaladgálni, én meg utána, szépen, lassan lefogytam, visszaállt a régi alakom.

Ne legyenek komplexusaid. Minden átmeneti.

Koncentrálj a kicsidre és minden pillanatra, ami örömet szerez,

mert hipp-hopp felnő. Úgy elszáll az első 3 év, mint a sóhaj.

A többi meg mint a gyorsvonat...

2020. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Hehhe figyi Krisztike mindjárt jön dicsekedni a tökéletes testével csak most épp az urával nyomja a 4.menetet :D
2020. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
A férjem sokat segített benne.
2020. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak a mellem ereszkedett picit meg, de a mellemet előtte sem szerettem. Majd ha nagyon zavar, az utolsó gyerek után esetleg elgondolkodom a műtéten. De nem hiszem, hogy zavarni fog, tisztában vagyok vele, hogy öregszik, változik a testem, kár abban a hitbeb élni, hogy mindig olyan marad, mint 20 evesen. :)
2020. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Ronda? Én nem vettem észre, hogy a rondaság a terhességtől függene. :D
2020. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Miért lenne ronda? Ha tükörbe nézek akkor nekem annyit mond hogy egy gyönyörű kislány és egy csöpp kisfiú anyukája vagyok. Ráadásul a férjem imádja, szerinte vonzó hogy két gyerekes anyuka vagyok. De miért kérdezed? Te érzed így vagy a párod mondja ezt?
2020. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Oké, hát én nem szültem, mivel férfi vagyok, de ezen a kérdésen kiégett az agyam. xD
2020. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, ezt nem lehet
2020. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!