Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek viszketett...

Volt olyan akinek viszketett a tenyere, lábfeje, vagy csak úgy valamije, és nem epepangásról volt szó?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok.

Tegnapelőtt este nagyon elkezdett viszketni a lábfejem, alkarom, lábszáram. Szedtem hedelix szirupot köhögésre, körzeti orvosom javasolta hagyjam abba, lehet attól van. Ha nem, akkor jelentkezzek a napokban. Kikönyörögtem egy májtesztet, holnap kell mennem. De azért érdekelne, volt e olyan, aki viszketett, mégsem epepangás volt a gond.

Engem csak az zavar, hogy a tenyerem is viszket néha, vagy a lábfejem/talpam. Mert pont ezt írják az epepangásnál is.

Azért gondoltam erre, mert a családban többen küszködtek epeproblémákkal. Édesanyám, majd a nővérem is a terhessége alatt.

Ma már viszonylag jobb a tegnaphoz képest, de a tenyérnél és a lábfejnél/lábszárnál maradt.

Gondoltam a melegre is, de a tenyerem miért?



2020. júl. 2. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, kiderült, hogy mitől volt a viszketés? Én most sajnos hasonlóval küzdöm :(
2022. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Epepangás. Vérvétel nagyon gyorsan, nekem nem volt durva, de éreztem hogy nem okés. Senki nem hitt nekem, erőszakoskodnom kellett, hogy vegyenek komolyan. Se a nőgyógyász, sem a körzeti orvosom nem vett komolyan. Aztán 31 hetesen bekerültem a kórházba, sok gyógyszert kaptam, nagynehezen elkezdtek segíteni, mert úgy volt, hogy meg kell szülnöm hamarabb, először nem segített amit adtak, aztán raktak hozzá még egy másik gyógyszert is.
2022. febr. 10. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Elvileg nekem a laborban nincsen eltérés, ami erre utalna. Megkérdezhetem, hogy neked milyen értékek alapján állapították meg?
2022. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!