Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lany babanak kek feherszoba?

Lany babanak kek feherszoba?

Figyelt kérdés

Berelt lakasba lakunk es nem festhetjuk at a falat, nemsokal koltozes elot festettek, a baba szoba pedig kek szinu:/

Nem reg tudtuk meg hogy a pici kis lany.

Kek a fal feherek a butorok. Nagyon bena vagy rendben van?



2020. júl. 2. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rozsaszin szoba gazabb. 3 lany anyukaja.
2020. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ez egyébként kifejezetten tetszik. Én is most várok babát (kislányt), neki púder-szürke szobája lesz.

2020. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem gáz. Hidd el hogy kb senkit nem fog érdekelni, hogy milyen a babaszoba. Sehol nem néztem még ilyen szemmel babaszobát, mindenhol a baba érdekelt. Vissza se tudnám idézni egyik ismerősnél sem a kezdeti babaszobát. Ne aggódj miatta! Sokkal inkább vettem észre a bútorokat, hogy "hú de jó kiságy, de kár hogy mi nem ilyet vettünk anno". Ilyen már hagyta el a számat, de hogy milyen a fal? Tök mindegy.


Egyébként tudtad hogy annak idején a kislányok színe volt a kék és a kisfiúké a rózsaszín?

2020. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem baj a kék szoba! Nekem a kék a kedvenc színem, kislány koromban az én szobám is világoskék volt, sosem akartam rózsaszínt semmiből. A lányaim szobája világos égszínkék "Elsa-kék", a fiaimé ennél picit sötétebb, úgynevezett babakék. Mindkét színt a gyerekek kérték költözés előtt, és a mai napig elégedettek vele. A rózsaszínt meghagyták a lányok a Barbie babájuknak (én a mai napig nem békéltem meg a rózsaszínnel).
2020. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok komentet😊

En valaszhatnek biztos szurke lenne, imadom. Igy max a kek melle harmadlagos szinnek. 😀


Igen olvastam hogy anno forditva volt ez a ket szin. 😊

2020. júl. 2. 15:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 13-asnak igaza van, a lányoknak az 1900-as évekelejéig kék volt a színük (Szűz Mária színe), a fiúké rózsaszín (Mars: vörös, férfias, rózsaszín: a vörös lágyabb, gyermekibb verziója).
2020. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk lánytesók, soha egyikünknek se volt rózsaszín szobája. Az enyém fehér volt, kék felhőkkel, imádtam. Tesóim szobájára nem emlékszem.

Kislánnyal vagyok várandós, teljesen biztos hogy nem rózsaszín lesz a szobája, valószínűleg marad a halványsárga.

2020. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!