Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi vizes folyás még normáli...

Ennyi vizes folyás még normális? Vagy ezzel keressem fel az orvosom?

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkeltem rögtön kimentem a fürdőszobába, majd arra lettem figyelmes, hogy elkezdett belőlem a lábamon lefelé valami víz szerű cucc folyni. Nem volt nagyon sok, kb 1-2 teáskanál mennyiségű lehetett, de kicsit megijedtem, hogy nem-e esetleg a magzatvíz szivárog-e. Azóta nem jött több, más tünetem nincs, a baba mozog.

Szerintetek?


(26 hetes vagyok)



2020. júl. 3. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van ez, de csak 14 hetes vagyok. Orvosom szerint normális.
2020. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Én felkeresném a dokit mindenképp!

Sztem nem kéne h follyon semmi sem idő előtt!

2020. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a bugyin szokott lenni áttetsző folt, de néha fehérkés is. Orvos azt mondta rendben van.
2020. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 khniki ***** válasza:
84%
Hallod, én terhesen ha kimentem éjjel pisilni, húztam a padlón a kondenz csíkot magam után. :D Ahogy megszültem, elmúlt. Utána jopár hónapig tejfoltokkal volt tele a padló...
2020. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ugyan ilyen volt terhesség alatt, majd szülés előtt a szivárgó magzatvíz is. Különbség: magzatvízben fehér kis papírszerű valamik úszkálnak(kb mint a mezőkövesdi termálvízben :D), valamint sűrűbben folyt nagyobb mennyiség, mint amikor sima folyásom volt.
2020. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túl sok , mindenképp kérdezz rá az orvosnál , nehogy magzatvíz szivárgás legyen , én 40. Hétben vagyok , de nálam ez nem volt jellemző egyaltalán.
2020. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!