Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kb 40 évesen szült,lenne...

Aki kb 40 évesen szült,lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Fura de sok ismerősöm van akik 40 fölött szültek(van aki már kamasz gyerekekkel) mások története érdekel.első gyerek ? Ha nem ,hány évesek voltak a gyerekeid? Okok? Új kapcsolat vagy anyagi okok miatt vártál eddig? Edzésben tart, fittebb vagy fáradtabb vagy kisgyerekkel? Öregebbnek vagy fiatalnak érzed magad? Nyugottabb lenne az életed vagy üresebb ha nem vállaltad volna be?
2020. júl. 3. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Első gyerek.

A párom akarta.

Azért vártam eddig, mert csak későn találtam meg az igazit.

Fáradtabb.

Öregebbnek.

Nyugodtabb, de üresebb is.

2020. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első.

Normális párkapcsolat hiánya. Utána endometriózis.

Fittebb. Pörgősebb az életem és alkalmazkodtam hozzá.

Mindig is fiatalabbnak éreztem magam a koromnál.

Nyugodtabb lenne sokkal. De unalmasabb is.

2020. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerek 41 évesen, az első 4 éves volt. Az első ideje kicsit megcsúszott, azért jött ilyen későn a második. Csak 30 éves koromig akartam várni az elsővel, hogy éljünk is egy kicsit a férjemmel, aztán 33 lett belőle, végül a baba nem jött azonnal. Nem bántam meg a késői szülést. Legalább addig éltünk, és utána már nem sajnáltuk a gyerekektől az időt és az energiát. Mivel nem tudom, milyen 20 évesen szülni, ezért sajnos nem tudom mihez hasonlítani, nekünk ez így jó volt.
2020. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Nem, második.

- 3,5 èves

- Kèsôn találtam meg a páromat, így kèsôn jött az elsô. Másodikat már fèltünk is bevàllalni, màr az elsônèl is idôsnek èreztem magam. Aztàn mègis vàllaltuk.

- Fáradtabb! Sokkal fàradtabb!

- Öregebbnek.

- Nyugodtabb ès üresebb.

2020. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!