Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után 9 nappal kinek...

Ovuláció után 9 nappal kinek volt még ilyen tünete?

Figyelt kérdés
Nekem mindig sok folyásom szokott lenni most is volt ovuláció után is de már nagyon kevés a folyásom és enyhe mindjárt megjön érzésem van. ma mikor le feküdtem egy kicsit a hüvelyemben éreztem enyhe szurásokat aztán a bal oldali alhasamban éreztem de nagyon enyhén és csak ar másodpercig és a megjön érzés se egyfolytában hanem időközönként. Nagyon reménykedek hogy baba

2020. júl. 4. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
PMS tüneteid vannak, ettől függetlenül lehetsz terhes, nem kellene ennyire figyelgetned magad. Bármilyen tünetet rá lehet fogni terhességre, de nem érdemes, csak abból fakad, hogy ennyire vágysz rá.
2020. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, mi lett a vége?

:)

J

2020. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!