Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használható terhesség alatt...

Használható terhesség alatt bolhaírtó a lakásban? (Bio kill v. egyéb)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Insecticide 2000 nyugodtan használható csak hidegvérüekre ártalmas, melegvérüekre ártalmatlan! Fressnapfban biztosan kapható én is ott dolgozom!
2010. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Mi az,hogy hideg vagy meleg vér?
2010. aug. 2. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát Nekem azt mondta a dokim, hogy semmi olyat ne használjak, aminek erős vegyszeres szaga van, de még domestost, vagy ilyesmit se, csak ha nagyon muszáj.


Gondolom muszáj bolhaírtanod, mert az sem túl egészséges, ha csipkednek, tehát ha nincs aki megcsinálja helyetted, akkor vegyél a gyógyszertárban maszkot, és csináld amit kell...


minden jót!

38h.km.

2010. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bettnya ***** válasza:

Szia!

A meleg vérű állatok a kutyák, macskák, egerek, madarak, stb. A hidegvérűek a rovarok, kígyók, halak, stb.

A Bio Kill nagyon jó, mi is azt használtuk, mert valami bogárkákat találtam . Párom fújt be mindent, maszkban, amit a patikából hozott, utána azért átköltöztünk 1 napra anyukámékhoz.

Ez csak a hidegvérűekre ártalmas, de természetesen azért nem árt távol tartani magunkat tőle!

De a Bio Kill megbízható, és nem annyira ártalmas mint a többi méreg.

Boldog babavárást! :)

2010. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bettnya ***** válasza:

Ja, bocsi, lemaradt.. 12 hetes vagyok.

Szép estét!

2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!Az érdekelne még,hogy miután azzal befújom a szőnyeget,követ,fel kell majd mosni porszívózni,és ha igen,mennyi idő után?Szerinted az jó,ha a férjem este megcsinálja a földszinten,amíg mi az emeleten alszunk a gyerekekkel?Elmenni nem tudunk:(.Szép estét Neked is!

29 hetes kismama

2010. aug. 2. 18:36
 7/10 Bettnya ***** válasza:

Nyugodtan permeteztess be a pároddal, amíg alszotok. Aztán max nem árt egy jót szellőztetni!

Ha az élősködő belemászik a szerbe, akkor magával is viszi a rejtekhelyére, és ott is pusztít.

Azért gondolom éjszakára kéne hagyni hatni, aztán reggel már lehet tisztítani mindent.

A kezet szappanos vízzel kell lemosni használat után(ez van ráírva), szóval könnyen ki tudod mosni bárhonnan.

Örülök, hogy segíthettem! :)

Szép estét!

2010. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,aludj jól!
2010. aug. 2. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Már biztosan megcsináltátok, de azért elmondom, hogy az insecticide színtelen, szagtalan és teljesen ártalmatlan én most is használom, ha kell a hülye hangyákra!Amúgy pedig kutyakozmetikus vagyok őket is befújtam, a terhességem elején még dolgoztam!
2010. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megcsináltuk.Olvastam arról is,és javasolta itt valaki más is,szóval tudom,hogy nagyon jó.csak azt írta a tájékoztatóján,hogy kismamák és gyerekek jelenlétében nem szabad használni.Persze,tudom,hogy mindenre ez van írva,csak mégse mertem vállalni a kockázatot.Azért köszi a segítséget,aranyos vagy.
2010. aug. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!