Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gdm-es kismamák, nektek...

Gdm-es kismamák, nektek milyen reggeli vált be a legjobban, ami nem dobta meg a cukrotokat?

Figyelt kérdés
Illetve, van esetleg valakinek jól bevált változatos receptgyűjteménye?
2020. júl. 9. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én dietetikusnál voltam, összeállítottunk egy étrendet, több választható opcióval, ilyesmik voltak benne:

Tojásrántotta 3 tojásból, 1 vékony szelet házi kovászos kenyér, uborka és paradicsom mellé;

60 gr zabkása pici chia maggal, forró vízzel felöntve, 1 adag csokis fehérjeporral (biotechusa iso whey) icipici banán rá,1 kiskanál mogyoróvaj a tetejére ;

Almás zabpalacsinta (reszelt alma, pici zabpehely, 2 tojás);

2 vékony szelet kovászos kenyér, sok pulykamellsonkával, 1 vékony szelet sajttal, paprikával...

Nekem amúgy 180 gramm ch diétát kellett tartani.

2020. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fb-on van egy csoport, Terhességi cukorbetegség a neve.

Ott rengeteg bevált recept van, érdemes oda belépni.

A csoport tagok segítőkészek.

Ha nem lett volna ez a csoport, szerintem nem tudtam volna végig csinálni a diétát.

2020. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam dietetikusnal de nekem sajnos semmit konkrétan semmit nem állítottak össze annyit mondtak diétát tartsam..nagyon sok penzt hagytam ott mind2 dokinál.. . Aztán gdm ambulancián sem mondtak semmit ha kérdeztem azt mondta a doki ha valami nem jó kaja le kell cserélni, kerdeztem mire, hát tapasztaljam ki tartsam a diéta 2 hét múlva kontroll... És ezt a 26.hetben ugy hogy 16.hetben már nem volt jo a cukorterhelesem mivel alapban gyógyszer szedtem inzulinrezisztencia miatt.... Tényleg ennyire nehéz jó dietetikus találni?
2020. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!