Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen együtt voltatok a...

Terhesen együtt voltatok a párotokkal? Nem volt utána hasfájásotok?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok, amióta megtudnam, hogy jön a baba nem voltunk együtt szexuálisan. Ti mikor voltatok együtt először, amikor megtudtad terhes vagy?
2020. júl. 10. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen de a 9.heten szex masnapjan elontott a ver, ferjem megijedt h attol, aztan amikor elmult a verzes meg probalkoztunk kb 14.hettol de egy ido utan fajt odalent. Van aki kivanja van aki meg a hata kozepere sem kivanja:))) ha az orvos nem tiltja es jol esik nyugodtan lehet a vegeig.
2020. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még aznap :) Amíg nincs vérzés meg semmi ilyesmi, addig nincs ok nem együtt lenni. A végére már, amikor nagy lett a pocakom, akkor csökkentek az együttlétek, de csak mert nekem már kényelmetlen volt és nem éreztem túl szexisnek magam, egyébként orvosilag semmi indok nincs kerülni a szeretkezést egy problémamentes, egészséges terhességnél. Sőt, ami jó anyának az jó a babának is, mondják :P Serkenti a vérellátását és a hormonok, amiket átélsz, neki is jót tesznek.
2020. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Derjaderja ***** válasza:
100%
Kb azon a héten. Mi rendszeresen, végig szeretkeztünk mindkét terhesseg alatt (pontosabban ez félidős még), sose volt gond, de azért kerültük a hasam nyomódását meg ilyesmit.
2020. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Mint a nyulak... 🤣 Brutál libidóm volt mindegyikkel végig és sosem volt semmi probléma, kisebb görcs sem. 😊
2020. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mindkettőnél csak a második trimeszterben volt libidóm is meg nem is voltam eltiltva. Érdekes, hogy amikor nem volt kedvem, akkor a következő vizsgálatnál mindig kiderült valami, ami miatt egyébként sem kellett volna. De azért próbálkoztam másképp pótolni a kérdéses alkatrészeim :)
2020. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi már az nap is amikor megtudtuk, h baba lesz 😀 az elején többször voltunk együtt, de most már nagy a poci és csökkentettük az együttlétek számát,mert nekem már kényelmetlen minden testhelyzet. 32hkm
2020. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltunk, nem fájt, gőzöm sincs mikor voltunk együtt először, lehet hogy még aznap
2020. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte végig. Semmi problémát nem okozott.
2020. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi nem sokszor. Egyáltalán nem kívántam. Mikor már nagyobb volt a hasam, akkor sehogy sem volt jó.
2020. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első két terhességemnél sex tilalom volt, rengeteget véreztem, görcsöltem.

Most a 3. várjuk semmi probléma nincs,16.hétben járok bármikor mikor megkívánjuk.

2020. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!