Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig normális a...

Mennyi ideig normális a méhszalagok nyúlása miatti fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.🙂

19 hetes kismama vagyok, és ahogy hirtelen fel akartam kelni a fotelből, belenyilallt a hasam aljába,ami azóta is tart, ahogy járkálok úgy nyilall, kb 1 órája.

Az lenne a kérdésem, hogy olvastam, hogy ezt a méhszalagok nyúlása okozza, de ez mennyi ideig normális? Nem kellett volna már elmúlni? Most is fekszem,pihenek,de amint felkelek már érzem is ahogy belenyilall🤷🏻‍♀️



2020. júl. 13. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülésig :) szedj magnéziumot, pihenj sokat!
2020. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! 🙂
2020. júl. 13. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok, ma is húzódott nekem is.
2020. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végig. Csak vannak periódusok. Néha abbamarad. Néha kevéssé faj, néha jobban. De ne aggódj, normális.
2020. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan volt. 3x2 magnerot kellett, hogy csak ritkábban érezzem. Vég8g szenvedtem tőle, sokszor ejszaka is
2020. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a választ! 😙

Gyorsan vettem be még 1 szem Magnerot-ot így elmúlt.🙂

2020. júl. 13. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez végig ilyen lesz. 30 hetes vagyok. Nekem a hasfájás mellett most épp a derékfájás jött elő.
2020. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig tartott, sőt aztán jött az hogy a medence csontom annyira fájt ahogy készült fel az is,hogy volt hogy menni alig birtam annyira tudott a csont fájni. Kitartás😊
2020. júl. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!