Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés is szokott lenni...

Rákszűrés is szokott lenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Októberi negatív eredményem van. Ha 2 hét múlva megyek dokihoz terhesség megállapításra, vajon vesz kenetet, vagy annyira nem szükséges. Megmondom őszintén, nem bánom, ha annyira nem vizsgálódnak, hátrahajló méhem van és pici méhszájsebem is. Már a hüvelyi uh sem szokott túl kellemes lenni, a mintavétel után néha előfordul pecsételő vérzés. Mindig negatív volt az eredményem, ezért nem nyúltak a "sebemhez" sem.

2020. júl. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vesznek. Én akkor mentem a terhesség megállapításra, amikor a rákszűrés eredményért, de így is megkérdezte az orvos és a védőnő is, hogy van-e friss eredmény (aztán mondtam neki hogy azért IS jöttem). És a védőnő is kiemelte, hogy kell friss.
2020. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor vettek amikor már majdnem letelt az egy év az előző rákszűréstől számítva.
2020. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évvel a terhesség megállapítása előtt csináltattam, és megcsinálták újra.
2020. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem októberben lenne esedékes a rákszűrés, most vagyok 15 hetes terhes. Azt mondta a védőnő, hogy nem fogják már megcsinálni.
2020. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!