Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mostanában csináltatott...

Aki mostanában csináltatott PrenaTestet, mennyi idő alatt jött meg az eredménye?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán volt a vérvétel, másnap vitte el a futár Budapestre. Tehát ha onnan számolok, ma van a 7. munkanap. A pénzt azonnal elutaltam, de azért már kezd kissé idegesíteni ez a várakozás. Úgy tudom, ezt már nem küldik ki külföldre, itthon dolgozzák fel.

2020. júl. 17. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi most, junius elején csináltattunk, hát ha jól emlékszem kb egy hét alatt megvolt.


Persze olyan jó magyarosan működött ez is, adtak egy telefonszámot, hogy azt hívjuk fel, ott adjunk meg egy email címet, és akkor kiküldik, merthogy személyesen nem lehet bemenni a rendelőbe a koronavírus miatt.

El is kezdtük hivogatni a számot, egyszer vették fel, akkor közölték, hogy délután már nem adnak ki leletet (wtf, miért csak délelőtt lehet egy mailt kiküldeni) aztán utána már nem is vették fel többet. A végén elegünk lett, aztán leszartuk a vírust és bementünk személyesen.

2020. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Köszönöm szépen. Felhívtam az információs számot a Prenatest oldalán. Na az a nagy helyzet, hogy a teszt elvégzéséhez 1-2% magzati DNS-nek kell jelen lenni a vérben. Nekem ezt a százalékot nem érte el, így meg kell ismételni a vérvételt. Azt mondta a nő, hogy a 9-20. hétig lehet elvégezni a tesztet, van akinek a 9. héten elég a vérben keringő magzati DNS-e, van akinek éppen a 20. héten lesz 1-2%. Azt javasolta, várjak 2-3 hetet. Na ettől aztán most baromira megnyugodtam. Azért az ember 205 ezer forintért valahogy bővebb tájékoztatást várt volna már a vérvétel előtt is.
2020. júl. 17. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azèrt durva. Én nem Prenát, hanem Panorámàt csinàltattam, online jelentkeztem és màsnap felhívtak, hogy a terhessègi hèt ès a súlyom alapjàn toljunk egy kicsit a vèrvètelen, hogy biztosan elèg dns legyen a vèremben, olyan ne fordulhasson elő, mint most nálad. Nem gondoltam, hogy ennyi pénzèrt nem ez a természetes.
2020. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdező. En a Czeizelben csinaltattam. Vérvétel előtt volt egy 20 perces tanácsadás, ahol többek között ezt is meg sok mást is elmagyaráztak... az enyémet még Németországba kuldtek és úgy is 5 munkanap alatt meglett az eredmény. Tavaly ősszel volt ez.
2020. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az enyémet is a Czeizel Intézetben dolgozták fel, már itt is van labor. Totál ki vagyok borulva :( Köszönöm a hozzászólásokat.
2020. júl. 17. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Már nem kérdés, de az enyémet a legvészesebb koronavírus időben most a tavasszal a 8. munkanapon megküldték. Németorszában küldték. Nemmeghatározás is volt.
2020. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!